Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erröl?

Mi a véleményetek erröl?

Figyelt kérdés

Szerintetek nem undoritó mikor egy egyetemista szidja a szüleit?

Vagy csak nekem visszatetsző ez a dolog?


2011. aug. 11. 16:36
1 2
 1/16 Hailey13 ***** válasza:
54%
attól függ milyen stílusban, ne mondd hogy te még sose tetted legalább gondolatban
2011. aug. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Most arra célzok hogy mindenféle hülyének állitja be a szüleit,nem lehet vele együtt élni,stb.
2011. aug. 11. 16:44
 3/16 anonim ***** válasza:
54%
Hát ha az egyetmistának mondjuk alkoholista erőszakos apja van, akkor teljesen megértem.
2011. aug. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%
Ismered a szülőjét, az egyetemistát, a hátteret, a dolgokat? Nem hinném, akkor meg?
2011. aug. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nemtudom de a szememben az a szülő aki fizeti a gyereke továbbtanulását annyira rossz nem lehet.Gondolom azért fizeti hogy a gyerekének szebb jövője legyen.

Pár huszonéves kérdését láttam itt,leirja hogy kibirhatatlan a szülővel élni,aztán irják a válaszadók hogy költözzön el,akkor jön az hogy az nem megy mert még tanul.

2011. aug. 11. 16:50
 6/16 anonim ***** válasza:
54%
ha arra gondolsz, amikor az egyetemista kurv. okosnak hiszi magát, mert ő egyetemista a szülei meg szakmunkást végeztek és ezért nem tud velük együtt élni, mert szerinte nem egy szinten vannak, akkor undorító igen.
2011. aug. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
54%
Attól mert egy szülő fizeti a gyereke tanulását(mivel mondjuk kötelessége,kikéve ha rosszul állnak,és a gyerek dolgozik vagy eltudna menni dolgozni mert lenne rá lehetőség)attól még bánhat vele rosszul az apja vagy az anyja.
2011. aug. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
54%
16:57-es vagyok,persze a bántást mentálisan és lelkileg értem,esetleg ha megverik...Vagy ilyesmi
2011. aug. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
54%
Én is azt mondom, hogy kibírhatatlan az anyámmal. És ő is sokat megtett értem, meg én is ugyan úgy megtennék érte, de attól még kibírhatatlan vele.
2011. aug. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 tetro ***** válasza:
56%
aha, szóval ha a szülő fizeti a gyerek életét, akkor onnantól tehet bármit, a gyerek csak szépet és jót mondjon? verheti, zaklathatja, terrorizálhatja lelkileg... értékes kérdés volt ez már megint...
2011. aug. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!