Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, Ti meddig várnátok...

Férfiak, Ti meddig várnátok türelemmel a szünetelő párotokat?

Figyelt kérdés
A párom visszaköltözött az anyjához 13 év után. Hosszú vergődésben vagyunk egymással több, mint egy hónapja. Majdnem minden nap találkozunk (ezerféleképpen fel lett írva a sztori). Most ő mondogatja már, hogy ne temessük a kapcsolatunkat, de még mindig kitart amellett, hogy nem jön vissza, hanem időre van szüksége. Bár az utóbbi napban kissé reményteljesebb a dolog, viszont én már nagyon kezdek beleunni a tétova szarakodásba. Az "egyik énem" nagyon vissza szeretné kapni, de az idő múlásával egyre jobban öl ki belőlem minden emberi érzést ez a tehetetlenség és értetlenség. Próbálok türelmes is lenni, de egyre gyakrabban durran el az agyam.
2011. aug. 12. 22:03
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
56%

Hát, bocs, nem idegesíteni akarlak, de ha nálad ilyen a türelmes, én is tartaném a távolságot :)

Legalábbis olyan feszültséget érezni a szövegedből, hogy ijesztő, az pedig, hogy 1 hónap kiöl belőled minden emberi érzést... elég fura szöveg.


Na, most lehet engem is lekiabálni.

2011. aug. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
86%
A szünet a szakitás előszele,akik gyávák lépni szünetet kérnek a bunkóbb még meg is csal ilyenkor hisz ugyis szünet volt.
2011. aug. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Mi vezetett oda, hogy elköltözött? Mi nem volt jó neki a kapcsolatotokban? Házasok vagytok? Ha nem, nem lehet, hogy szeretné, ha végre megkérnéd a kezét?
2011. aug. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
82%

Ugyan nem vagyok férfi, de ha nem bánod, leírom az én sztorimat.

Nálunk kb 2 év után volt egy szünet, én akartam. Mi is vergődtünk, (vagyis inkább én)olyan se vele se nélküle kapcsolat volt. Egy hónapot kértem, viszont én kikötöttem, hogy semmiféle kapcsolat nem lehet közöttünk egy hónapig. Se találka, se telefon semmi a világon. Így majd kiderül kinek mennyire hiányzik a másik és mit tud kezdeni nélküle. Megérte. Azóta eltelt 15 év és még együtt vagyunk és boldogan.

Szerintem nem kellene minden nap találkoznotok mert így nem sokkal másabb mint a hétköznapok voltak. Mindkettőtöknek jót tenne egy IGAZI szünet.

2011. aug. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Én adnék neki egy határidőt, mondjuk még 1 hónapot de annál semmiképpen nem többet. Ha addig összeszedi magát ok, ha nem akkor meg lépjetek tovább.

Megkérdezhetem miért költözött haza? Mit mond ő?

Különben megértelek, hogy idegesít a határozatlanság, meg ez a tesze-tosza magatartás. De ha szereted akkor 13 évet nem kéne sutba dobni. Viszont a második válaszolóval is egyet tudok érteni. Legalábbis eddig amit én láttam, ott ahol szünetet kért bármelyik fél, annak mindig szakítás lett a vége. Mondjuk nem 13 év után, tlán ez az , ami a javatokra szól.

2011. aug. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
41%
Szünetet gyáva emberek tartanak...Sokan ilyenkor félre dugnak mondván "szünet" van. Ez gyáva dolog, ha valami megy..akkor meg kell beszélni, ha nem..akkor bármilyen nehéz is el kell válni.
2011. aug. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
44%
13 év után 1 hónap és türelmetlenkedsz? akkor ideje lezárni a kapcsolatot, mert te már nem szereted.
2011. aug. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
24%

Én fognám aztán odaköltöznék én is az anyjához!


Sorry bébi, d4e nem bírom nélküled, max majd a küszöbön alszom.


Parkolj le a házuk előtt és verj tanyát a kocsiba.


Ha szeret, és jelentesz neki valamit akkor úgysem hagyja, hogy kint aludj, hanem behív (legalább vacsorázni).


Szerintem így gyorsabban eldől a kérdés, mert annak semmi értelme, hogy te otthon ücsörögsz, ő meg az anyóssal szidja mindene este a pasikat főzés közbe.

2011. aug. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Előző egy jó ötlet,hogy költözzön oda anyóshoz ő is,csak lehet a nő fogja magát és a barátnőjéhez költözik.
2011. aug. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
57%
Ez az időre van szükségem a legnagyobb baromság, amit csak lehetséges egy párkapcsolatban. OTT és MOST kell megbeszélni a dolgokat, ha kell 3 éjjel 3 nap folyamatosan.
2011. aug. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!