Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvált anyukák, apukák, ti...

Elvált anyukák, apukák, ti mennyi idő után mutattátok be a gyerekeiteknek az új párotokat? Sikerült elfogadni a gyerekeknek a változást?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Az én esetemet tudom csak elmesélni.

Én apámnál m,aradtam a válás után, kb. 4 évesen. Rögtön utána már folyt az építkezés apám új barátnőjével (későbbi feleségével) együtt, tehát rögtön megismertem őt.


Nem volt ebből semmi gond, sőt, felesleges titkolózni.


Igaz, az én esetem annyiban más, hogy rögtön együtt is éltem az új "anyukával".

2011. aug. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 9 hónap után lettem bemutatva anyu új párjának, 2 éve együtt vannak, 1 éve együtt is lakunk és sokkal jobba vagyok a műfaterral mint az igazival. Én nagyon könnyen fogadtam annak ellenére, hogy kicsit megviselt a szüleim válása annak ellenére hogy mindig bíztattam anyut hogy keressen mást, és legyen boldog. Szóval én jól jártam hogy lett 2 apám :)


18/L

2011. aug. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
20:05-ös vagyok. Műfateromnak pedig van egy kisfia, őt kifelejtettem, nem él velünk, most 5 éves de ő szép lassan lett közénk szoktatva eleinte ha közös programot csináltunk ugy csináltunk mintha véletlen találkoztunk volna velük, mert külön kocsival mentünk, azt egy idő után már a gyerek mondta hogy menjünk mi is velük mert van hely a kocsijukba =D Ő az anyukájával lakik, de nem nagyon akar hazamenni tőlünk, amit nem is csodálok olyan anyja van...
2011. aug. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Anya barátjának 2-3 hónap után lettem bemutatva. Apa párjának nem tudom mennyi idő után, mert pont miatta válnak. Pót apával kijövök. Pót mami hülye.


17/L

2011. aug. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Rögtön, mivel válás után anyám rögtön férjhez ment kb. Már együtt is laktunk, mjuk 1 éves voltam, úh emlékeket ne kérjetek pls! :D

Aztán a harmadik férjénél, hát az necces volt, mert már ismertem a hapsit, mivel a sulimban volt tanár... :/ De hát azt se lehetett sokáig tikolni, hiszen válás, ház eladása, költözés...

2011. aug. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!