Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak! Hogyan érheti...

Fiúk/férfiak! Hogyan érheti el nálatok a párotok, hogy esetleg ha eddig "biztosra vettétek", akkor kvázi rátok ijesszen, hogy ne bízzátok el magatokat?

Figyelt kérdés

A páromat(23éves) szeretném felrázni ebből. Nagyon jól megvagyunk, de szeretném, ha kicsit jobban "mozgosítaná" magát. Nem lehetetlen dolgokat kérek tőle ezt előre leszögezem. Pusztán a hozzáállását szeretném kicsit erősíteni. Szerintetek?


23/N


2011. aug. 14. 09:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%
Semmivel. Olyanok vagyunk, amilyenek. Megszoksz, vagy megszöksz. Ne a gomhoz keress kabátot.
2011. aug. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Nemtudom, olyan amilyen...
2011. aug. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs a sraccal komoly baj akkor ne manipulalj.Visszafele sulhet el. Sokan orulnenek ha lenne egy normalis partneruk.
2011. aug. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Őszinte, nyílt, kertelésmentes egyenes beszéddel!
2011. aug. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%

09:53


Most virtuálisan megveregetem a válladat. Így igaz, ahogy leírtad! Ezt minden embernek a fejébe kellene vésnie.

2011. aug. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%

Mindenhez két ember kell . Neki mi a véleménye ??

Veled minden rendben van ?? Nincs neki problémája veled ?? Lehet valamiért így viselkedik veled ..

Másban könnyebb észre venni a hibát ...

2011. aug. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Igazatok van, megbeszéltük, nincs problémánk egymással egyáltalán. A kapcsolat alapja fix teljesen. Vannak nehezítő tényezők (pl. távolság, idő), és ehhez természetesen két ember kell. És ezzel kapcsolatban szólt a kérdésem.

2011. aug. 14. 10:24
 8/18 anonim ***** válasza:

Mit akarsz elérni?


Ilyen idős voltam mikor a párom elkezdett tunyulni,lásd hazajön komputer estig ,alvás.Mondtam beszéljük meg,figyeljen rám is kicsit.szerinte minden tökéletes volt.

3szor kértem hogy beszéljünk,4re nem kértem, szépen felöltöztem és elmentem randira,ő is tudta,akkor kapott észbe hogy elveszithet.


10éve vagyunk együtt,ha szólok neki hogy kicsit sok a komputerből figyel rám,visszavesz,sőt ő szolt nekem hogy jelezzem ha ugy érzem elhanyagol.

2011. aug. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatomból mondom, ha egy pasi eltunyul, akkor egyre jobban un téged a kapcsolattal együtt. Tettél valamit, hogy ez ne így legyen? Ha nem, akkor mindenképp beszélj vele erről, mert ha nem kapsz észbe időben, azt fogod észrevenni, ahogy a cuccai hordja kifele a lakásból arra hivatkozva, hogy valami végleg kiégett benne.
2011. aug. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

13:05 re


Ez aztán megoldás , nem lehet hogy nagyobb izgalom volt a számítógépben mint benned ??

"nem kértem, szépen felöltöztem és elmentem randira,ő is tudta,akkor kapott észbe hogy elveszíthet." kicsit zsarolás szaga van ...

Aki el akar menni hagyj menjen , gondolom ezek után minden rendben van mert ha nem akkor 4 ik re mész megint randizni ....


13:29 re


Teljesen igazad van ....

2011. aug. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!