Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet szingli pasiként érvénye...

Lehet szingli pasiként érvényesülni az életben?

Figyelt kérdés
lehetséges az hogy valaki teljes értékű életet éljen szingliként?...nekem nem jönnek össze a dolgok. túl a sok a rossz, túl so kaz átverés. nicns rá szükségem..valószínüleg együdálló pasi leszek a jövőben. még a szüleimmel élek, de ha úgy alakul majd saját lakásban, egyedül mindenféle számlákkal majd, és napi dolgokkal, ügyes-bajos teendőkkel...kivitelezhető ez egyáltalán ha úgy is alakulna?..egy 18éves
2009. ápr. 13. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
18 vagy, előtted az élet :) Kevesen találják meg az igazit ilyen korán!
2009. ápr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Korai még 18 évesen ilyesmin gondolkoznod. Egyedül megélni a mai világban nem egyszerű, de azért nem is kivitelezhetetlen.

A baj inkább az, hogy a szinglik az élet legcsodálatosabb dolgáról, a családról maradnak le.

18 éves koromig én is azt hittem, hogy sosem lesz párkapcsolatom. Aztán pár hónapon belül minden megváltozott.

Ne döntsd még el a kérdést szerintem!

2009. ápr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem semmi értelme az életnek magányosan.
2009. ápr. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nyugi, semmi okod pánikolni!:) Azt mondom, ha már 40 vagy(bár még szerintem nekik sincs késő), de még csak 18(!!!) előtted az egész élet:):):)


Ha nem jönnek össze a dolgok az sok mindentől lehet. Persze nagyon jó párkapcsolatban élni, de nem ettől függetlenül lehet érvényesülni is. Sőt talán még jobban mint akik családban élnek. A legtöbb karrierista szingli.


Fel a fejjel és csajozz be!:)


-Tündérlány(17)-

2009. ápr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés elolvasása után azt gondoltam, egy 40 év körüli pasi kérdezősködik. 18 évesen hidd el, minimális az esélye annak, hogy egyedül maradsz. A számlák, meg ügyes bajos dolgok tekintetében meg lesd el, a szüleid hogy oldják meg. Esetleg feltérképezheted, merre van a posta :)
2009. ápr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, remélem jól alalkul
2009. ápr. 13. 21:46
 7/11 MolotovPunk válasza:

Én egy 23 éves fiú vagyok és jó ideje szingli.

Bár én már vágynék egy párkapcsolatra,de mostanában nem sikerül.Majd sikerül egyszer ismét,vagy nem.Nem szabad csüggedni ilyeneken az a lényeg.

2011. febr. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tudod mit?

Legyen ez a legrosszabb forgatókönyved. Hiszen tudod hogy egyedül is el lennél, nemde :) ? Ennél csak jobb történhet, nem igaz? :)

2011. márc. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet, a chippendale-k is mind ezt csinálják, bár a nagy részük homokos is.
2011. márc. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amúgymeg amíg te szaladgálsz a nők után, addig egyiket sme fogod érdekelni, de amint magaddal kezdesz foglalkozni, és építed magad úgy hogy ezt kívülről is látni, akkor egyből megnő irántad az érdeklődés!
2011. márc. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!