Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvállaljam annak az embernek...

Elvállaljam annak az embernek az oktatását, aki keresztapám főnöke volt, és kirúgta őt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Én csak akkor vállalnám el, ha a pénzre tényleg nagy szükségem lenne.
2011. aug. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

miért rúgta ki, miért pont téged akar tanárának? Fizet majd érte rendesen, vagy "baráti alapon"-ra számít?


egy kicsit több részletet, légy szíves, így nehéz válaszolni

2011. aug. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én elvállalnám. Te is pénzből élsz, az, hogy ő kit rúgott ki és miért, ahhoz semmi közöd, az ő ügyük. Ha hentes lennél, nem szolgálnád ki, mert kirúgta a keresztapádat? Ugye, hogy nem zavarnád el...
2011. aug. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
egész véletlenül talált a hirdetésemre, és ő nem tudja, hogy én ki vagyok! csak én tudom, mert a neve alapján végeztem egy kis kutatást.. ráadásul a munkahelyén kéne tanítani (ahonnan kirúgta keresztapámat), én meg ott vagyok diákmunkán... de tényleg nem tud rólam semmit, mert nagy főnök, én eddig még nem is láttam ott! de az emberek véleménye alapján egy beképzelt, arrogáns majom, és mindenkit lehülyéz, meg leordít :S
2011. aug. 15. 11:36
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor egy kis fájdalomdíjjal még növeld meg a tanításának a költségét... :)

Nade Te is pénzből élsz, miért ne fizessen ő is.

2011. aug. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha szükséged van a pénzre, akkor tehetsz egy próbát, hogy bírod-e idegileg. Ha van elég tanítvány más, vagy a helyére is más jelentkező, akkor nem kell elvállalnod. Mondd neki, hogy be vagy táblázva, nem fog kiderülni, hogy a valódi okod mi volt
2011. aug. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát nézd, ha te pont ott vagy diákmunkán, hülyén jönne ki, ha nem vállalnád el.


És tényleg ne folyj bele az ő ügyükbe. Én vezetőként nem egy embert rúgtam ki, sajnos néha muszáj. Ettől még (remélem) nem utálnak az emberek és ugyanúgy szóba állnak velem. Neked meg aztán végképp semmi közöd hozzá, úgyhogy nyugodtan vállald el, a pénz is jól jönne, meg a tapasztalat is.


Nem jó ötlet az alapján bojkottálni embereket, hogy másokkal mit csináltak. Mások oldják meg egymás közt, de ez a te életed, neked nem ártott. Majd te megtapasztalod, hogy milyen, ha valóban arrogáns és bunkó, még mindig lepattinthatod. De egy próbát miért ne adnál neki?


Egy főnöknek negatív kötelezettségei is vannak, néha el kell küldeni embereket. A munkáját végzi.

2011. aug. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat! :)
2011. aug. 15. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!