Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvállaljam a munkát?

Elvállaljam a munkát?

Figyelt kérdés
Férjem másfél éve munkanélküli, vagyis közben fél évig volt egy állása. A közös vállalkozásunk haldoklik, alig van belőle pénz. Nekem van állásom, és most kaptam egy másikra is felkérést, ami alkalmanként lenne, de nagyon jól fizet. Látom a férjemen, hogy nagyon bántja, hogy nekem van állásom, neki nincs. Mit tegyek, elvállaljam ezt az újat is? Anyagilag muszáj lenne, mert nyakunkon van a lakáshitel.
2011. febr. 4. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ez nálatok kérdés? :S Nehogymár azért ne vállald el mert a férjednek rosszul esik!
2011. febr. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem vagytok abban a helyzetben, hogy válogassatok, én elvállalnám.
2011. febr. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj. Még az is lehet, hogy inspirálni fogja, hogy hátha most már neki is lesz. De emiatt nem kéne tönkremennetek.
2011. febr. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti elvállalnám! Ővele pedig beszélgess, segíts neki melót keresni! Hogy nagyobb legyen az önbizalma, azért erősítsd! Kell ez ilyenkor!
2011. febr. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vállald el, ha bírod, és ha tényleg kell a pénz. De a férjednek "ne szólj be", ne éreztesd vele, hogy te vagy a kereső most. Inkább bátorítsd, hogy majd talál munkát, esetleg segíts neki keresni.
2011. febr. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy vállald el! Sajnálom a férjed, de attól, hogy őt rosszul érinti, hogy nincs munkája, még a számlák jönnek.
2011. febr. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
100%
Vállald a munkát, bíztasd a férjed!
2011. febr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Vállald, ez nem is lehet kérdés. Ha időd, és energiád engedi, miért ne? A számlákat nem fizeti ki helyettetek senki. Nálunk is változó, hogy ki hoz haza többet, egyszer én, egyszer a feleségem. Mivel ugyanabba a "kasszába" folyik be a bevétel, és onnan megy ki a kiadás is, mindegy, ki teszi be a többet. Az a lényeg, hogy lehetőleg ne ürüljön ki az a "kassza".
2011. febr. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek én is. Vállald el, vele pedig éreztesd, hogy nem a pénzéért szereted. Ha eddig ő keresett jobban (másfél évvel ezelőttig), azt is mondhatod neki, hogy ő már annyi mindent megtett, és tudod, hogy máskor is meg fog, azért vagytok ketten, hogy ilyenkor átvállalj tőle egy picit a terhekből.
2011. febr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Próbálok segíteni neki, az előző munkáját is én találtam, vagyis miattam vették fel, csak lejárt a szerződése. Egy szóval nem érzékeltetem vele, hogy most én keresek, tudom, mennyire érzékeny. Csak az a baj, hogy már mindenkitől mindenben csak a bántást látja, sokszor hozzá se lehet szólni (mint pl. ma).
2011. febr. 4. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!