Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg az ötven...

Hogyan mondjam meg az ötven éves anyámnak, hogy borotválni szeretném a hónaljam?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok. Nagyon ciki az iskolában főleg tornaórán, hogy a hónaljam tiszta szőrös, de anyám borotvát se hajlandó megvenni.

Pénzt nem is ad nekem, pedig nem dohányzom, nem is iszom.

Kise probáltam őket.


16F


2011. aug. 15. 18:02
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
92%

Apuddal kellene beszélned.....

Konzervatívak a szüleid???Zsebpénz??

2011. aug. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
60%

Így, hogy nincs zsebpénzed, elég nehéz. De szerintem fiúnak nem kell borotválnia a hónalját, max. ha van hajnyíród, vágd rövidebbre (vagy ollóval). A férfi attól férfi, hogy nem ciki, ha szőrös:) Ne borotváld le teljesen, az olyan b*zis, nem csak szerintem.

20/L

2011. aug. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Mondjad hogy az arcodat akarod mert már kezd nőni..
2011. aug. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

De olyan izzad szagom van mindig! :((

Még dezodorral is!

2011. aug. 15. 18:08
 5/32 anonim ***** válasza:
97%
Apukáddal megbeszélnéd a dolgokat? Amúgy ha annyira zavar akkor vágd le ollóval. És megkérdezted már tőle hogy miért nem engedné?
2011. aug. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
64%
Akkor szőr nélkül is az lesz!
2011. aug. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
66%

Szia!


Hova valósi vagy? Ha a közelben laksz tudok adni borotvát. Ne aggódj, nincs benne a szőröm. Zsír új!

2011. aug. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
51%

Kérj suliba valamire pénzt.Fénymásolástra,be kell fizetni falamit stb.

Egyébkémnt ezt el kellen efogadniuk.Elég rossz érzés lehet,én ugyan lány vagyok,de nem bírnám a szőrt.Főleg melegbe.

2011. aug. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 ava87 ***** válasza:
79%

Hát mondd el neki, hogy mi a problémád.

Mondjuk én se tapsikolnék az örömtől, ha a fiam borotválná a hónalját, szerintem olyan férfiatlan. Lehet, hogy ez már generációs különbség nálunk, pedig eddig azt gondoltam, hogy 24 éves létemre kb azonos világban élek a mai tizenévesekkel, de ezek szerint már nem.

Amúgy egyáltalán, semennyi pénzt nem ad neked? Mert azért nem olyan drága dolog az a borotva, főleg, ha csak erre használnád.

2011. aug. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
92%
Elég rossz lehet, ha konzervatívok a szüleid. Próbáld meg apukáddal megbeszélni. Nagyszüleid lehet, hogy adnak pénzt vagy segítenek.
2011. aug. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!