Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lány vagyok és nem akarom...

Lány vagyok és nem akarom szőrteleníteni a hónaljam. Joga van beleszólni ebbe bárkinek is?

Figyelt kérdés
Nem szoktam büdös lenni és nem óriási szőrcsomó. Ha nem nyúlok hozzá szőrösnek szőrös de nem hatalmas és egyáltalán nem érzem magam hasonlónak egy majomhoz.
2011. okt. 27. 18:32
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
100%

"Joga van beleszólni ebbe bárkinek is?"

Nincs.

2011. okt. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 dirtboy ***** válasza:
100%
hány éves vagy azt megkérdezhetem?
2011. okt. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
100%
Azért,mert ma ez a divat,senkinek nincs joga beleszólni,ha te nem követed. Mosdani mindkét esetben kell.
2011. okt. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:
22
2011. okt. 27. 18:41
 5/56 szamóca.. ***** válasza:
90%
beleszólása senkinek nincs, de véleménye mindenkinek lesz róla. ha téged nem zavar hogy undorítónak találják az emberek, hát ne szőrteleníts. szíved joga.
2011. okt. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó csaj vagy, én elnézem neked:) 22F
2011. okt. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 dirtboy ***** válasza:
85%

ez most csak az én véleményem


én biztos nem jönnék össze olyan lánnyal aki pár naponta egy 2perces műveletet nem akar megcsinálni azért hogy ne legyen szőr a hónalján.

igazán nem tart szerintem semmiből leszedni.

én fiú fagyok és ugyebár van arc borotválkozásom,mellkas időnként,hónalj,has,hajamat magamnak vágom,intim tájék,fenék és nyári időszakban mikor térd meg rövidnadrág van akkor pedig vágok a lábszőrből is mert nem szép úgy a láb ha nagyon szőrös ezért hajvágóval 6mm-esre levágom.így szőrös is de mégsem túlságosan.

szóval nekem elég furcsa hogy neked az a 2perces művelet nagy áldozat lenne.


mielőtt valaki le bu zizna hogy miért borotválom a mellkasom elárulom hogy testépítés a szenvedélyem és azért.

22/F

2011. okt. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
76%

Nincs joga beleszólni.Viszont véleménye mindnekinek lehet,és ne csodálkozz ha nyáron a villamoson nem szivesen ácsorog senki a kutyáid alatt.

Szerintem ez csak simán igénytelenség,nem divat kérdése, 2 mpbe tart leszedni,ez egy idióta lázadás részedről,aminek semmi értelme.

A hónalj szőrnek nincsen funkciója,viszont a szagokat és az izzadságot remekül megtartja,attól,hogy te pl nyáron 40 fokban sem érzed magad büdösnek,biztos,hogy rosszabb szagod van,mint annak aki leborotválja és használt stiftet vagy dezodort.

2011. okt. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
76%
Nincs joga beleszólni senkinek, viszont ettől függetlenül jujj.
2011. okt. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
68%
senkinek nincs joga beleszólni, viszont minden épeszű ember tudja hogy ez undi, igénytelen dolog... erre 22 évesen rájöhetnél igazán
2011. okt. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!