Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Le szeretném borotválni a...

Le szeretném borotválni a hónaljam, de a szüleim nem engedik, mert ha borotválom, akkor olyan lesz majd, mint a drótkefe. Ez igaz?

Figyelt kérdés

Amikor mondtam, hogy mit szeretnék kb hülyének néztek, meg hogy a fiúknak miért kell ilyet. Nemtom mi legyen


Én rosszul érzem magam miatta, mert ha leveszem a pólóm vagy valami, akkor milyen már...


2011. júl. 8. 16:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

akkor kezdd el, ha rendszeresen fogod borotválni - ha nem, akkor inkább csak nyírd le rövidre

amúgy sokkal higiénikusabb is, mert a szőrszálakon megtelepedő baktériumok egyből elkezdik bontani az izzadtságban levő fehérjéket és attól sokkal előbb büdös lesz egy szőrős, mint egy szőrtelen hónaljú - akár pasi akár nő

2011. júl. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Akkor gyantázd le, egyébként előbb utóbb úgyis borotválni fogod, az előttem szóló leírta miért, no meg mert ez a divat!
2011. júl. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
nincs igaza a szüleidnek, de mindegy. ha van testszőrnyírótok vagy hajvágó gép azzal is megoldhatod.
2011. júl. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Az a baj, ha lenyírom, akkor itthon néznek hülyének meg csúnyán rám, ha nem nyírom le akkor meg kellemetlen meg kint néznek hülyének meg igénytelennek. Sztetek akkor inkább hanyagoljam a strandot meg ilyen helyeket?
2011. júl. 8. 16:30
 5/23 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem a csupasz férfi hónalj ugyan olyan undorító mint az izzadságtól csimbókos 5 centis szőr. Vágd rövidebbre, de semmiképp ne szedd le!
2011. júl. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%
Előző vagyok, 16/L. Mérlegelj.
2011. júl. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
én egyáltalán nem nézem le az olyan pasikat akik nem borotválják a hónaljukat. az én barátom sem borotválja és mégis szeretem. sztem férfias...és aki borotválja az sztem nem férias...18L
2011. júl. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 DakotaDamon ***** válasza:
21%
Egyetértek az előző kettővel :) A férfi szőrös! :)
2011. júl. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Én már komolyan rosszul érzem magam emiatt. Legalább rövidre nyírnám vagy valami.


De más srácok is borotválják és nem értem, hogy ha én megteszem akkor mi lesz. Kb mindenki borotválja.


És az igaz egyáltalán, hogy dúsabb lesz?

2011. júl. 8. 16:41
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
én azt szeretem, ha leborotválja..szerintem a hónalj szőrtelenítés általános higiénia.
2011. júl. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!