Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nem tud ennyit megtenni...

Miert nem tud ennyit megtenni ertem apam, ha ugyis mindig azt mondja, hogy keves szulo tesz meg annyi mindent a gyerekeert, mint o?

Figyelt kérdés
Mindig nagyon jo viszonyban voltam apammal, ugy ismertem es o is mindig azt mondta, hogy akarmilyen tanacs kell, csak szoljak neki, o segit bla bla bla. Majd elmultam 18 eves, es minden vagyam az volt, hogy letegyem a kocsivizsgat( de o nem engedi). Ott tartunk, hogy valami kepeket kene csinaljuk az osztallyal es kulon-kulon; mi lanyok pedig osszebeszeltunk, hogy erre az egy alkalomra mindenki tesz mukormot. Van egy rokonom, aki szivesen megcsinalna nekem, de kb 12 km-re lakik innen, es el kene vigyen valaki, mert nincs mivel menjek. Szepen megkertem apamat, hogy vigyen el, de o elkezdett nekem nyavogni, hogy de o addig mit csinal, erre rasozott anyum testverere, akivel nem is nagyon vagyok joba. Apnyum testvere azt mondta, hogy elvisz, ha tud, de nem marad ott velem. Olyan nagyot csalodtam apamba, soha nem gondoltam volna, hogy ilyen. En azonban nem akarok menni anyum testverevel, mert nagyon nem birjuk egymast.
2011. aug. 15. 20:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
A kepeken a müköröm ugy sem latszik,ne csinalj belöle gondot.
2011. aug. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%
Hát a pasik ilyenek, később se találsz olyat, aki a műkörmözést élvezné, de addig beülhetne valahova. A jogsit meg lerakod, ha lesz kereseted.
2011. aug. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Figyi, ez a rokonod, most nyítni akar feléd, észrevehetnéd, külöben nem akarna segíteni. Legyél jófej és fogad el a segítséget.
2011. aug. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Latszik, mert ki van valasztva, hogy milyen pozok, es latszik a korom.

Annyi penze van neki, hogy azt se tudja, hova tegye, motort vesz maganak, tobb ezer euros kocsit, hazat bont le es epit fel ujra. Nem kertem azt, hogy maradjon ott velem, hanem csak annyit kertem, hogy vigyen el. Ennyire szamithatok ra, amikor szuksegem lenne a segitsegere?

2011. aug. 15. 20:58
 5/13 A kérdező kommentje:
De epp ez az, hogy mikor anyum felhozta neki, hogy kene vigyem azzal jott, hogy ok nem tudom hova kell menjenek a ferjevel, de ha lesz ideje, akkor elvisz. En se mondtam volna, hogy nem.
2011. aug. 15. 21:00
 6/13 anonim ***** válasza:
63%

jujj müköröm .... -.-'

nemértem hogy annak mi értelme van... fölösleges az életben ...

2011. aug. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

Arra az egy alkalomra keresel helyben körmöst, és megkéred, hogy szálljon be az árába. Nem lesz több, mint 12 km-re a benzin.


A helyedben meg simán vennék arra az egy fotózásra tippeket fodrászkellékesben, ecsetes ragasztóval felrakod, másnap leszeded, vagy harmad napra lepotyog magától. Nem kell ennyit sírni miatta, hogy egy ku.rva fotózás miatt neked kocsi kell meg műköröm, és senki se tesz meg érted semmit, de ha mégis, az se jó.


Nem lennél így elkényeztetve, nem lenne ennyi bajod az életben. XD

2011. aug. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem 12 km nincs messze. Én minden nap megtettem ezt az utat mert 12 km-re laktam a várostól ahova suliba jártam. 12 évet húztam le így. Fősulin kollégista voltam, de voltak olyan osztálytársaim akik minden nap bejártak 50-60 km-ről mert nem akartak kollégisták lenni. Szerintem nézd meg, hogy járnak arra buszok és menj el busszal, ha csak nincs valami lehetetlen időpontod. Egy ekkora utat 15 perc alatt megtesz a busz :) És így megúszod a rokonodat ha ennyire idegenkedsz tőle. Szerintem a szüleid még örülnek is neki, ha látják, hogy önállósítottad magad és megoldod az utazást egyedül. De ez csak az én véleményem. 20/L
2011. aug. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem nagy baj, én nem haragudnék ezért rá. Lehet menni tömegközlekedéssel, bicajjal, görkorival, gyalog. Én régen még simán le is futottam ennyit. (Nem azért mondom, mintha futva kéne oda menni. :D) Valahogy csak megoldod, hogy eljuss oda. Tény, hogy nem nagy kérés apudtól, de szerintem nem is olyan nagy gond, ha nem teszi meg.
2011. aug. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Falun lakom es 1 manikuros van itt, az is elemnt kirandulni.

Biciklim nincs, mert szetszedte, mert kellett neki belole valami, gorkorizni nem tudok, buszjarat meg nincs.

2011. aug. 15. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!