Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érezted már úgy, hogy kifordul...

Érezted már úgy, hogy kifordultál önmagadból, annyira szerelmes vagy? Tudod, hogy megkell szakítani a kapcsolatot, de nem tudod megtenni, mert az utolsó fűszálba is kapaszkodsz?

Figyelt kérdés
Ha igen mennyi ideig voltál ilyen kapcsolatba és mi volt az az utolsó pont, amikor cselekedni tudtál?
2011. okt. 9. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdést pontosan...

Együtt vagytok még vagy mér szakítottatok vagy csak egyszerűen egy viszonzatlan szerelemről van szó??

A kérdésre a válaszom csak annyi ha a szerelem nincs viszonozva akkor annál rosszabb érzés nincs,viszont ha viszonzott akkor az egekben emel és úgy érzed semmi problémád az életben...a szerelem az ilyen sajnos nem lehet ellene mit tenni...

2011. okt. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem szakítottunk, de rajtam áll a döntés. Én szerelmes vagyok belé, ő meg vissza vágyódik a múltba. Én meg csak reménykedem, hogy túl jut ezen egyszer...
2011. okt. 9. 13:51
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, voltam már így, végül mégis én mondtam ki a végszót, rá 1 héttel rájöttem, mekkora idióta voltam, hogy egy ilyen ember mellett akartam maradni.
2011. okt. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen,voltam olyan helyzetben,hogy tudtam nem működik a kapcsolat mégis akartam,és erőltettem. Folyamatosan csalt,de én megbocsájtottam mindig.Egyszer azonban mikor teljesen hülyének nézett felnyílt a szemem és elhagytam! Utána rájöttem,hogy hogy lehettem ekkora hülye,hogy mindig visszafogadtam.:S több mint fél évig volt ez a helyzet...
2011. okt. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sajnos volt ilyen.

Az utolsó csepp az volt, amikor kiderült, hogy a volt barátnőjével még mindig viszonya van.

A lány meg emiatt kigúnyolt engem a hátam mögött.

Ezt már nem bírtam tűrni, bármilyen szerelmes voltam is.

2011. okt. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is voltam így. Már különélt a feleségétől, de esze ágában sem volt válni, sőt, közös porgramokat szerveztek. Másfél év után szakítottunk, de kb 4 hó után visszakönyörögte magát. Ekkor borult a bili, miután kiderült, hogy a kapcsolat folyamatos, sőt, nosztalgia hétvégéket terveznek a közös nyaralójukban. Mai napig hányingerem van a pasitól, pedig halálosan szerelmes voltam belé. Gerinctelen volt.
2011. okt. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Bar az en esetemben nem beszelhetunk kapcsolatrol, mert nem volt az... Teny, hogy en beleszerettem, o meg valoszinuleg jo csajnak tartott, mert ennel tobbrol nem volt szo. Lopott orakat toltottunk egyutt a munkahelyunkon- kollegak voltunk-, en meg belementem ebbe is, mert ugye ott volt a rozsaszin kod, holott tudtam, hogy o semmit sem akar tolem, csak szorakozik... A vege az lett, hogy o elment, egyetlen "szia" nelkul. Ha korabban megszakitom vele a kapcsolatot es kizarolag munkaviszonyt tartok fent, vagy abszolut nem megyek bele ebbe a hulye kapcsolatba, akkor valoszinuleg en jovok ki jol aaz egeszbol. Igy viszont szenvedtem egy sort, amig nagy nehezen "elfelejtettem".
2011. okt. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
10 évig...Most már magamat gyűlölöm.
2011. okt. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!