Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném elengedni. Hogyan...

Szeretném elengedni. Hogyan tudnám könnyen megtenni ezt, hogy ne fájjon ennyire?

Figyelt kérdés
Még mindig szeretem,pedig tett sok rosszat velem.Nem bántott testileg csak hazudott ami nagyon fájt,de megbocsájtottam neki.Nem csalt meg.Ezt tudom.Nagyon jó a viszony köztünk,mindenről tudunk beszélni.Csak ő nem érez már irántam úgy.Szeretném elengedni és nyugodtan élni mert igy minden napom kínlódás csak.
2011. febr. 14. 10:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Tudom nagyon nehéz lesz, de enged el, ha igazán szeret egyszer még visszatér hozzád!
2011. febr. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz, már hónapok óta gyötröm magam és akarom,hogy visszajöjjön.Nem tudok élni nélküle.Barátok vagyunk most és még haragudni sem tudok rá mert nincs miért.Korrekt volt és elmondta hogy úgy érzi már nem szeret.De nekem ezt nehéz elfogadni.
2011. febr. 14. 10:34
 3/10 anonim ***** válasza:
Úgy tudod elengedni, ha tudatosan erre hangolódsz rá, és közben magadat is próbálod elterelni gondolatban, hogy más tudjon lefoglalni.. Keresd fel (akár a rég nem látott) barátokat, keress egyéb számodra szórakoztató időtöltéseket. Leginkább ennyit tudok tanácsolni hirtelen.
2011. febr. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nehéz elterelni a gondolatokat mert minden hozzá vezet vissza.Keresem a régi barátokat és újakat is,de nem megy.Próbálok új dolgokba belefogni amikbe eddig nem.De semmi változás.
2011. febr. 14. 10:38
 5/10 tetris ***** válasza:
Gondolj a sok rosszra, amit tett veled.
2011. febr. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Esetleg mondd meg neki. Amíg él köztetek a kapcsolat, mármint amíg tartjátok, szenvedni fogsz. Azt azért megsúgom, hogy nélküle meg még jobban. Ez olyan, mint a nátha, túl kell esni rajta. A szenvedést nem tudod megúszni így se, úgy se sajnos...
2011. febr. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sokat mondom neki de az a válsz hogy nem tud nekem segíteni mert nem érzi azt amit régen.Beszélünk erről.
2011. febr. 14. 10:50
 8/10 A kérdező kommentje:
A kapcsolatot muszáj fenntartani mert vannak gyerekek.
2011. febr. 14. 10:51
 9/10 tetris ***** válasza:

Mi lenne, ha készítenél egy listát a sok rosszról, amit ellened tett? Amikor úgy érzed, hogy nagyon hiányzik, akkor csak előveszed, és máris tudod, hogy miért nem vagytok már egy pár.

Hiába szereted még mindig, ha ez az érzés viszonzatlan, akkor sajnos nem tudsz mit tenni. Csak akkor fogsz megkönnyebbülni, ha képes leszel valaki mással újrakezdeni.

2011. febr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Akit igazán szeretek, annak nem azt adom, ami nekem jó, hanem azt, ami neki jó. Mivel TE még mindig szereted ezt az embert, add neki azt, hogy elengeded, hiszen ezt kéri Tőled. Bármilyen nehéz is ez most neked.


A fájdalom az élet része. Durva ezt leírni és sokan nem hajlandók szembe nézni ezzel. Mégis így van. Aki szenvedett már az életben az tudja. Én is átéltem már ilyet, mint most Te. A következőkkel tudlak biztatni:

- vége lesz, nem tart örökké.

- aki megtapasztalja ezt a mélységet és nem omlik össze, abból később erősebb ember lesz.

- a fájdalom és az öröm viszonya olyan, hogy aki képes megélni a mély fájdalmait, és nem fut el előlük, az "jutalmul" azt kapja, hogy az örömei, boldogsága is sokkal erősebbek lesznek az életében, lesz összevetési alapja, jobban tud örülni, amikor valami olyan éri. (Vagy akár annak is tud majd örülni, aminek korábban nem örült volna, mert akkor másképp látta még az életet.)

2011. febr. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!