Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Külföldre menne, én pedig itt?

Külföldre menne, én pedig itt?

Figyelt kérdés

Két éve vagyok a párommal, bár még csak 17éves vagyok, ő pedig 21,de nagyon szeretjük egymást,boldogak vagyunk..

Ő dolgozik,nekem még 2évem van vissza a suliból, érettségiig.

Mivel nem keres olyan jól,családja is külföldön dolgozik,így felajánlást kapott,hogy menjen ki ő is dolgozzon kint, 2hetet kint lenne,2hetet pedig itthon..

Először nem-et mondott a lehetőségre, majd pedig azt,hogy átgondolja.

Úgy döntött,elfogadja a munkát,és kimegy megpróbálni..

A szöveg megvolt,hogy bízzak benne,stb stb..

Két év múlva mehetnék ki vele én is..

Megmondtam neki,hogy tudom,értem,hogy neki ott a jövő,mert ott jól tud keresni,meg tud élni, de én 17 évesen éljek egy távkapcsolatban,szeretem,szerelmes vagyok,de nem tudnék úgy élni,hogy arra várjak,mikor jön haza.

Később kimennék vele,de nem várja meg azt a két évet..

Mit tegyek? Szakítsak vele? Úgy érzem,ez a kapcsolat nem bírná ezt ki.. nem bízom meg benne annyira,hogy ő ott,én pedig itt..

Mint írtam,később elfogadnám a helyzetet, de 17évesen,előttem az élet,és így éljem a fiatalkorom,hogy rá vároK? ezt ő sem várhatná el.. és megteszi..

jelenleg időt kértem,hogy átgondoljam a dolgokat..2hét múlva indul..most megsértődött,hogy itt nincs igaz szerelem részemről,ha nem engedem el..

Szerintetek? Ti mit tennétek? Normális válaszokat szeretnék! Köszönöm!


2011. aug. 15. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Szakítsatok. Te nem bírnád ki és ahogy írtad, nem akarod elpazarolni az éveidet, és az ő helyzete is teljesen érthető, mivel egyengetnie kell az életét. Valamiből élni is kell.
2011. aug. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az élet nagy problémái. Ha jól veszem ki, két hetet kellene nélkülöznöd, hogy két hetet vele lehess. Ebben hol van az az igazi távkapcsolat feeling? Szóval nem értem, hogy egy ilyet miért nem bír ki egy kapcsolat...

Ez a te döntésed. De ne láncold magadhoz.

2011. aug. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen esetekben mindig azt mondom, érdemes megpróbálni! Mit veszíthetsz? Maximum szakítotok, ahogy gondolod, de lehet h nem, kiderül egy esélyt adhatsz a dolognak.
2011. aug. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az igazi szeretet sok mindent kibir! Naponta tudtok kommunikalni, s ket hetet nem birnal ki? Ha valakit szeretunk, akkor arra varni is tudunk, de ez nem jelenti azt, hogy ne tudnal elmenni a baratnoiddel szorakozni pl.
2011. aug. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy mindennap együtt voltunk, és már már éreztem,hogy egyre kevesebbet járt át hozzám,szerintem próbált erre rászoktatni..

Annyit tudok..egyszer vagyok fiatal..bár irtó szerelmes,de mégsem tudom mit tegyek..

Csak várjak rá most 2évig? Vagy hagyjam,és éljen az életem?

2011. aug. 15. 22:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Kicsikém, 30 évesen és 40 évesen is fiatalnak fogod érezni magad, csak most hiszed h nem ;)
2011. aug. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy milyen, lehet , hogy nektek összejön. Amúgy is írtad, hogy fiatal vagy. Épp ezért kell ezt kipróbálnod :).
2011. aug. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De figyelj, nem értem a problémát, vagyis sejtem..

Azért aggódsz, mert várnod kellene rá? Ez nem is a szokványos távkapcsolat lenne, persze 2 hétig nem látod (de ettől tudjátok napi szinten tartani a kapcsolatot), aztán 2 hetet együtt lesztek, és annyit vagy vele amennyit csak akarsz..én nem látom olyan tragikusan a helyzetet, és ezt mondom úgy, hogy az én párom is külföldön dolgozik, és ő csak havi egyszer 2 napot tud itthon lenni..nem mondom, hogy könnyű, de még így is ki lehet bírni, mi megbízunk egymásban, ő sokat őrlődött hogy menjen-e, számomra nem volt kérdés, még én noszogattam, hogy hülye lenne egy ilyen lehetőséget kihagyni, persze mint írtad, nem akarod meggátolni abban hogy menjen (szerintem ez így van jól), de ha rám hallgatsz egy próbát megér, meglátod működik-e így a kapcsolat..mondjuk az is számít,hogy mennyi ideje vagytok együtt, mi másfél évig voltunk együtt,mikor kapta a lehetőséget (ennek 1 éve már), mi éeztük olyan biztosnak a kapcsolatunkat, hogy a távolság ne okozzon gondot, egyébként nálunk is 2 évről van szó, 1 év és diplomázok és megyek utána..

2011. aug. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!