Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy a lányok olyan...

Az igaz, hogy a lányok olyan férfit választ aki hasonlít az apjára?

Figyelt kérdés
ilyenről hallottam hogy általában hozzá mérik vagy ilyesmi szóval külsőleg vagy belsőleg...
2011. aug. 16. 10:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Engem apukám nevelt fel,és tényleg olyan férjet sikerült választanom,mint ő, belsőleg:(!

2011. aug. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én is hallottam, gyakorlatban nem tapasztaltam sokszor. De lehet benne igazság, mert amit én úgy látok, hogy a lány pasija nem hasonlít az apjára, azzal nem biztos hogy ugyan így van a csaj. Lehet, hogy szerinte nem hasonlít, vagy bizonyos dolgokban hasonlít, amit külső szem nem láthat. Vagy pont az ellenkezőjét választja. De minden esetben az apa az elsődleges viszonyítási alap. Akárhogyis jön le ez utána.
2011. aug. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
az én párom apám ellentéte, mint külsőre, mint belsőre.
2011. aug. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Csak akkor van erre valamicske esély, ha nagyon közel állnak az apjukhoz. Mondjuk, én szeretem apukámat, de a férjemmel nagyon kevés közös tulajdonságuk van.
2011. aug. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nálam ez nagyon bejött! Nem tudatos volt,de így alakult. A párom mind külsőleg mind belsőleg nagyon hasonlít az édesapámra,és ezt a nagyszüleim már nem egyszer meg is jegyezték. Sajnos apukám már 7éve meghalt. A különbség annyi hogy a párom nem iszik,apának pedig a "kedvenc elfoglaltsága volt".
2011. aug. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Eddig nem hittem ilyesmiben, hiszen apám egy alkoholista semmirekellő, na szóval csak rossz tulajdonságai vannak, a barátom viszont egy fantasztikus ember a szó minden tekintetében. De mostanában kezdem észrevenni, hogy egyre többet iszik, meg hülyén viselkedik olyankor, kínos helyzetekbe hoz, úgyhogy nem tudom mi lesz így...:S
2011. aug. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy általánosságban igaz, én is hallottam már erről, hogy tudatalatt így választanak a nők. Akkor én kivétel vagyok:) A férjem teljes ellentéte apukámnak, belsőleg is és külsőleg is.
2011. aug. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Valakinél biztos, de én tuti nem egy ittas, szerencsejátékmániást fogok választani...
2011. aug. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát igazából annyi a közös bennük,hogy mindketten magas,karakteres arcú határozott emberek...

De ez fordított esetben is igaz,páromnak bátyja van és az ő felesége is meg én is eléggé hasonlítunk tulajdonságainkban anyósunkra,akit egyébként nagyon szeretünk :D

2011. aug. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én biztos nem fogok egy igénytelen, nemtörődöm embert választani, mint az apám..

Szóval szerintem ez általánosságban nem igaz. Az a lány, akivel az apja törődik és aki mellett biztonságban érzi magát, talán az fog hasonló társat keresni magának.

2011. aug. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!