Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Többi lent! Minden normális választ köszönök! ) :

Figyelt kérdés

A sógorom rendszeresen csalja a párját(legyen A) akivel nagyon jó a viszonyunk, mindent megbeszélünk, nagyon szeretjük egymást. Egyszer már talált egy levelezést is A, amiben a sógorom megbeszélt egy találkozót egy másik lánnyal, de nem volt belőle semmi(tuti, hogy nem volt most nem részletezném, hogy honnan tudom, mert így is elég bonyolult, annyi a lényeg, hogy 3kor találkoztak volna de a sógorom 1kor jött hozzánk). Aztán a sógorom elment A nélkül bulizni és megcsalta. Képek vannak fent róla az interneten illetve több szemtanú is látta. Nagyon sajnálom A-t és nagyon szeretem és iszonyatosan kétségbe vagyok esve, hiszen nem érdemli meg, de nem akarom, hogy tőlem tudja meg, a sógoromnak kellene bevallania, de ő egy gyáva ......... és még nekem is a képembe hazudott, nem fogja elmondani A-nak..


Mit tegyek? Elmondjam A-nak?? Vagy beszéljek a sógorommal, hogy mondja el ő?

Nem akarom szétszedni őket, nem akarom, hogy valamelyikőjük megharagudjon rám, de A-t sem akarom "becsapni":( Iszonyúan érzem magam:( Segítsetek! Köszönöm!!


2011. szept. 28. 12:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Tedd fel magadnak a kérdést: te szeretnél egy olyan emberrel lenni, aki megcsal? Szeretnéd, ha elmondja neked ezt egy olyan ember, akit nagyon szeretsz és ő tud erről a dologról?


Ugye, hogy ugye.


Szerintem joga van tudni A-nak. Mondd el neki.

2011. szept. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki.
2011. szept. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%
Szerintem intézd úgy, hogy magától jöjjön rá. Esetleg találja meg a képeket a neten vagy valami. Akkor nem haragudhat rád senki.
2011. szept. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt a levelezést A találta meg, szerintem úgyis sejti már. Mondd el neki.
2011. szept. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok híve a névtelen leveleknek, de ebben az esetben csinálnék egy kamu ímélt, és arról elküldeném a kép linkjét A-nak. Onnan az ő dolga, mit tesz.
2011. szept. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy sejti. Mert mással levelezett a sógorom, mint akivel megcsalta..

Ráadásul egy olyan "nővel" csalta meg, aki az én férjemnek szerelmet vallott az esküvőnk előtt, hátha lefújja az esküvőt... Utána meg rámászott a sógoromra, csak azért, hogy közel legyen a páromhoz...

És hogy mondjam el A-nak?? Mutassam meg a képeket??

2011. szept. 28. 12:42
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A kamu emailcím szerintem is jó ötlet.Én is tudni szeretnék erről,ha A. helyében lennék...Csinálj valami tényleg nagyon kamu emailcímet,és küld el neki emailon a fotókat....Valami nagyon más regisztrációs címe legyen az emailcímnek,erre azért figyelj!
2011. szept. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Akkor már inkább egyenesen a szemébe kellene elmondani nem?:(
2011. szept. 28. 12:45
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

kérdezd meg a sógorodat, hogy mi erről a véleménye? Aztán ha elmondta akkor tedd fel a kérdést, ki mondja el A-nak, te vagy ő?

És akkor ő mondja ki.

Én sem szeretnék olyan emberrel együtt lenni aki csal. És jobb ha a sógorod vallja be, mintha te mondod el, mert lehet, hogy A esetleg nem hisz neked... Mondván: rosszul láttad, biztos nem úgy van, stb.. :)

Csak magamból indulok ki. Nekem is volt már ilyen szitum. Nem hittem el, annak aki mondta. viszont mikor az illetékes pasi vallotta be.. :D:D

2011. szept. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj a sógoroddal ,ezzel adhatsz egy esélyt neki,hogy ő maga mondja el. Ha nem teszi,szerintem mond el te,mert sokkal rosszabb ha egy idegentől tudja meg.
2011. szept. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!