Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek baj, ha szülőként...

Szerintetek baj, ha szülőként csak pár órát foglalkozom a gyerekemmel, (babysitter vigyáz rá)?

Figyelt kérdés

Saját vállalkozásom van, emiatt én osztom be az időmet, de szülés után sem szerettem volna jelentősen felborítani az eddigi időbeosztásomat. Emellett szükségem van egyedüllétre is (pl. szeretek eljárni futni, edzeni). Így a férjemmel fizetünk egy középkorú, kedves hölgynek. Ő van vele szinte egésznap. 5 éves a gyerek.

Arra odafigyelek, hogy amíg vele vagyok, csak rá koncentráljak és mindig kitalálok valami újat, hogy minél tartalmasabbak legyenek az "együttlétek".


Szerintetek ez így nem helyes? Csak mert vannak, akik ellenzik.


2011. aug. 16. 10:48
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Én is dolgozok pici gyerek mellett, de kevesebbet, átrendeztem a dolgaimat. Ne haragudj, de más van vele szinte egész nap, mert te nem rendezed át az életed + szükséged van az egyedüllétre szerintem nagyon önző.Olyan hamar elmegy a gyerekkor, ilyenkor alakul ki a bizalom, te meg rábízod egész nap másra?Sokat ér a gyerek a napi 1 óra intenzív foglalkozással.
2011. aug. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!