Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menő üzletemberek vállalkozók...

Menő üzletemberek vállalkozók egész nap csak dolgoznak?

Figyelt kérdés
Van párkapcsolatuk? Vagy a munkájukba temetkeznek?
2011. aug. 16. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Van párkapcsolatuk. Olyan, aki a jólétért cserébe felvállalja azt, hogy a párja örökké megy, teszi a dolgát, szinte soha nem állhat meg...
2011. aug. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Sok üzletember van akinek van családja,és igen többnyire a munkájuknak élnek,viszont a sok pénz miatt inkább évente többször elmennek nyaralni a családdal, h. bepótolják a hétköznapokat.Legalább is akit ismerek az így él,viszont a sok utazgatás miatt sok szeretőt tart,sajnos..
2011. aug. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Egy menő vállaló szeretőt? Hogy ilyet...? Hát ilyet még nem is hallottam...
2011. aug. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

Én ismerek vállalkozót... Egy évben legalább kétszer megy el Thaiföldre, őneki az utazás a mindene. Házán, kocsiján annyira nem látszik a vagyona. Oké, Mercedese van, de az is úgy 7 éves kocsi lehet.

Már volt több felesége is, mind otthagyta a munkamániája miatt. A gyerekével is fasírtban vannak. Már nagyon sokan meglopták (alkalmazottak) ezért senkiben sem bízik... De tényleg: SENKIBEN.

Igazából, megfigyeléseim szerint nagyon sokszor csinál felesleges dolgokat... Tehát bemegy az üzleteibe és elég lenne 1 óra ahhoz, ellenőrizze a dolgokat, de ő ott van több órán keresztül és gyakorlatilag nem csinál semmit, csak nézeget... Ez mondjuk időpazarlás.


Szóval lenne szabadideje, csak nem jól osztja be az idejét. Jelenleg van egy új élettársa, de vele nagyon felszínes a kapcsolat.


Nem lenne ő rossz ember, csak mindig a minkával foglalkozik. Mennyi volt a bevétel, XY jól dolgozott-e, te mikor tudsz bejönni dolgozni... stb... És ez nagyon idegesítő... A beszélgetések mindig a munka témánál kötnek ki és ez bizony nagyon rossz dolog...


Én, ha vállalkozó is leszek, nem így fogom csinálni...

2011. aug. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Én személyesen ismerem Magyarország egyik leggazdagabb vállalkozó családját! Ők ugyanúgy dolgoznak, mint akármelyik alkalmazottjuk, csak nem napi 8 órában, hanem mint a robot, még utána is! Az üzem emeletén van kialakítva egy kisebb lakás, van hogy a fáradtságtól haza sem tudnak menni, ott alszanak bent! Szóval Ők tipikus munkamániások, és a pénzt sem tudom hova teszik, mert kocsin nem látni, hogy gazdagok, nyaralni évente kétszer mennek,egyszer nyáron, egyszer télen egy hétre,és slussz! Emberileg egyébként nagyon jó emberek, szigorúak a munkásokkal, de nagyon aranyosak, kedvesek, nem rongyrázók!
2011. aug. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

Attól függ milyen területen dolgozik az illető.

Az én férjem jól menő vállalkozónak mondható, még sem dolgozik éjszakába nyúlóan. Két pici gyermekünk van, mindkét baba születésekor hónapokig itthon maradt, hogy tudjon segíteni. Szerencsésnek mondhatjuk magunkat, mert megteheti, hogy sok időt töltsön a családjával. :)

2011. aug. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy jól menő vállalkozó már jobb esetben felügyeli a munkát, így nem olyan horror a munkaideje. Ismerek párat, elég jó időbeosztásuk van. Más ha egy multinál vezető.
2011. aug. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs sok esetben ,,komoly" kapcsolatuk,mert nem igénylik és idejük sincsen rá.Cserébe viszont jól élnek.Valamit valamiért.
2013. ápr. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem egy menő vállalkozó nagyrészt passzív jövedelemből él, és nem csupán pénze, hanem ideje is van. Nem tartom igazán gazdagnak azt, akinek sok a pénze, de cserébe semmi szabadideje nincs, hogy kiélvezze azt.
2013. ápr. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!