Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Felsővezetők/üzletemberek...

Felsővezetők/üzletemberek párjai, anyukák, mennyire toleráljátok párotoknak a sok munkát és az utazásokat, meg üzleti vacsorákat?

Figyelt kérdés

Én egyszerűen képtelen vagyok elfogadni ezt az egészet...

Hiába hogy a párom igyekszik egyensúlyt teremteni,és csak akkor megy el ha muszáj,de nekem ez is sok.


Ő meg nem érti,mert mindig a főnökével példálózik,aki nála is sokkal többször utazik és jár el üzleti vacsorákra.


2011. okt. 5. 22:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Muszáj, a pénz nagy úr. Ha nem megy, akkor nincs pénz sem. Emellett mikor összekerültünk is tudtam, hogy milyen a munkája, így arra vállaltuk a gyereket is, nem az újdonság erejével hat.

Vagy megszoksz, vagy megszöksz. Ezt el kell fogadni, ő sem hiszem, hogy jó kedvéből utazgat.

2011. okt. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

És hogyan tolerálnál egy munkanélküli vagy egy melós férjet?

Te választottad, nyilván áldozattal jár, a presztízs meg a pénz.

És hát te választottál felsővezetőt párodnak, azt hitted csakúgy magasra lehet jutni a ranglétrán, áldozatok nélkül és 8-tól kettőig tartó munkaidőben?

2011. okt. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Tolerálni? :) Kicsit durvának érzem a kérdésed.

Ő ezzel keresi a pénzt, azt a pénzt, amiből te gyermeket nevelsz, főzöl, takarítasz. Azt a pénzt, amiből az ingatlan, autó van.

Ezt nem tolerálni kell. Meg kell köszönni!!

Te magad mondtad, hogy a férjed nem viszi túlzásba, és csak akkor megy, ha muszáj. Ennél többet vársz? Tönkre akarod tenni az életét? És a tiéd, gyermeked életét is, mert nem viseled el, hogy DOLGOZIK?

Ülj le és gondolkodj...

2011. okt. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Nyilván nem.

Persze.

Én választottam.


De ettől most még nem jobb nekem.

Egyedül otthon pocakosan meg egy 2,5 évessel.

Lehet,hogy én választottam,és imádom, de ettől még nem könnyebb. Ezért érdeklődtem,hogy mások hogy bírják..


(Bevallom,már volt olyan hogy azt mondtam,menjen árufeltöltőnek inkább, költözzünk kis lakásba, húzzuk össze a nafrágszíjat, csak legyen velünk többet!)


Őszintén: tényleg könnyű a fejemhez vágni,hoyg én választotam. De ettől még nem jobb.

2011. okt. 5. 22:15
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen, de ez van. Sokat dolgozik. Reggel otkor mar nem fekszik mellettem az agyban, akkor megy ki a dolgozoba irni a fontos maileket. De hatkor odaadja a tapszert a gyereknek :)) kb. 1-1,5 napot hetente itthonrol dolgozik, akkor segit etetni, pelenkazni, a hazi munkaban is. Igen, van, hogy egyedul furdetem a gyereket, mert fogadas/vacsora van. Ha itthon van, segit, de utana 20-22 ora kozott meg dolgozik itthon. Nem egyszeru, neki sem. Cserebe ha velunk van, akkor aktivan. Es hat nem elunk rosszul. En megerto probalok lenni, de neha kiborul a bili nalunk is. Ekkor jon nagymama, vigyaz a gyerekre, es elmegyunk kettesben vacsorazni, koncertre, szaunazni. Szules elott en is rengeteget dolgoztam, es lassan keszulok visszamenni. Az sem lesz egyszeru.

Keress magadnak segitseget, es hetente egyszer menjetek el kettesben. Kitartas :))

2011. okt. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem Ő nem ért téged, hanem te nem érted őt. Mégis szerinted ha nem menne, akkor miből lenne meg minden, amit kigondolsz? Miből vezetnéd a háztartást, nevelnéd a gyereket? Ezeket gondold át egy kicsit. Vagy azt jobban tolerálnád, ha 12 óra munka után hulla fáradtan, büdösen és retkesen érne haza? Szerintem kicsit el lettél kényeztetve, jómódodban már nem tudod min gondolkodj..
2011. okt. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

És komolyan azt hiszed, hogy árufeltöltőként hazavinne havi 80 ezret, viszont valóban több időt lenne otthon, megfelelne neked?

Ugyanúgy nem tudnád elfogadni és ugyanúgy nem tudnád tolerálni. Mert alapból neked a férjeddel van bajod. Badarság azt hinni, hogy ezen változtatna, ha árufeltöltőnek menne. Nem telne bele 2 hónap, itt írnál, mit csinálj. De nem, mert nem lenne internetre sem pénzetek.

2011. okt. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
22:15 vagyok. Ne foglalkozz a sok negativ valasszal. Olyanok irjak, akik nem ebben elnek. Keress segitseget, nagymama, baratok, baby sitter. Ugy konnyebb. Es amikor egyutt vagytok, akkor azt hasznaljatok ki.
2011. okt. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Nem vagyok egy veszekedős típus,de ezt a "jómódodban el lettél kicsit kényeztetve" stílust azért kikérem magamnak.


Nem élünk nagy lábon, nem vagyok elkényeztetve,sohasem voltam.

Terhes vagyok,van egy nagyon aktív 2,5 éves kislányom, és hiányzik a párom aki most is épp üzleti vacsorán csücsül.


Nem milliomos család vagyunk, nem elkényeztetett p..csa vagyok. Túrkálóban vásárolok, nincsenek műkörmeim, nem szolizok, főzök mosok takarítok,nincs bejárónőm (még ha meg is tehetnénk), mert nekem az a dolgom hoyg a háztartást vezessem és a családot ellássam. Jóindulatú,kedves anyuka vagyok, aki jelenleg tán picit maga alatt van.


Lehetett volna annyi eszem,hogy nem írom ki a kérdést, mert szétszednek, akik esetleg pocsék anyagi körülmények közt élnek,de most már mindegy.

2011. okt. 5. 22:27
 10/26 A kérdező kommentje:

Egyszer régebben valaki kérdezte itt,hogy miért van,hogy ezen az oldalon a jómódú anyukákat csuklóból lenézik, anélkül hogy ismernék őket...

Engem sem ismer senki,mégis olyanokat kaptam azonnal,hogy csak tátva maradt a szám....

Mindegy.

2011. okt. 5. 22:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!