Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha ezt érzem néha?

Normális ha ezt érzem néha?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok. 5 éve vagyok együtt a pasimmal. Együtt is élünk már 4éve. Volt már szó mostanság komolyabb dolgokról kettőnkkel kapcsolatban. Nagyon jól érzem vele magam, minden rendben (persze vannak viták, de egyik sem vészes, a viták többsége csak abból fakad, hogy nem jövünk ki az apjával. De amúgy mi jól elvagyunk. Viszont nem járunk el sehova. 5 év alatt 2* voltunk moziba egyszer pedig strandon. Én már nem vágyok bulizni meg semmi, csak nekem ez egy kicsit rossz, hogy nem járunk el sehova, nem tudok kikapcsolódni.

Mostanában néha elfog az az érzés, ha meglátok egy jó pasit az úton vagy valahol és látom, hogy én is "bejövök" neki,akkor néha annyira jó lenne egy kicsit mással is lenni még. Nem akarom megcsalni (aljas dolognak tartom), csak tudom hogy szeretem és vele akarok maradni, de ez az érzés néha annyira erős, és valahogy azt érzem, hogy ezek a gondolatok nagyon nem jók.

Ez normális, más is van/volt így?

Lehet annak a jele, hogy mégsem egymással kéne akkor folytatni?


2011. aug. 16. 14:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ebből amit leírsz nekem inkább az jön le, hogy a közös programok hiányoznak. Szereted te őt, csak nincsenek közös élményeitek. Pedig ez nagyon fontos. Mi minden félét csinálunk együtt, legtöbbször közösen a barátainkkal. Sportolunk, utazunk, túrázunk, vagy esténként találkozunk a barátainkkal. Voltam olyan kapcsolatban amiben otthon ültünk minden este, véget is vetettem neki. Szerintem ezen próbáljatok változtatni és tök jó lesz minden!
2011. aug. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez annak a jele is lehet, hogy nem ismerkedtél több pasival, nem szórakoztad ki magadat igazàn, ha még azt is irod, hogy nem vàgysz el.Ez nem igaz.Fiatalon összeköltöztél a baràtoddal, tehàt hiànyoznak az életedbõl az izgalmak, na még csak fiatal vagy.
2011. aug. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Teljesen átérzem amiről írsz.Normális amit érzel. Mi is így voltunk a barátommal. Ő is így érezte, és én is. Szeretjük egymást de néha jó lenne mással is lenni még egy picit. Tudom, hogy ez dilemma. Majd jönni fog sok okoskodó, aki osztja az észt, h nem is szeretjük a párunkat, azért gondolunk ilyesmire. Ne higgy nekik! Nincs igazuk!

4 évig voltunk együtt, mi szakítottunk emiatt. Majd nemtudjuk még, hogy tovább. Kitartás!

18L

2011. aug. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez annak a jele, hogy le kellene ülnötök beszélgetni. Egy kapcsolatba ketten vagytok, nem csak ő van, az otthonülő, hanem te is. Hozzon ő is áldozatot, ne csak te.

+ Emelett járj el a barátnőiddel.

Ez normális. Ketten otthon csak becsavarodik az ember, és ettől tényleg tönkremehet a kapcsolat. Ne várjátok meg!

2011. aug. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

*Majd jönni fog sok okoskodó, aki osztja az észt, h nem is szeretjük a párunkat, azért gondolunk ilyesmire.


Hmmm... azt, hogy mennyire szereted, azt mindig idő mutatja meg. 5 percig (vagy néhány évig) könnyű szeretni. A problémák idején meg nehéz. Ti szétmentetek, mert ugyan szerettétek egymást, de nem "eléggé" ahhoz, hogy meg tudjátok oldani a problémáitokat.

2011. aug. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is igy voltam az exemmel.4 éves kapcsoalt és meg tudtam számolni hogy a nyári 1 hetes "kötelező" nyaraláson kivül (amikor szintén semmi izgalmas,csak strand,szálloda,étterem) hányszor és hol voltunk.

Ezen kivül tökéletes volt.

Nem volt hajlandó változtatni,jól érezte magát otthon ülve.

Nehezen de szakitottam.

Azóta találtam olyat aki partner a kimozdulásban,teljesen más,végre élvezem is az életet ,nem csak élem...


Ha ki tudod mozditani,akkor jó,de egyébként csak szenvedni fogsz hosszú távon

24/N

2011. aug. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem tudom miért érzek így, de ha kicsit ki tudnék kapcsolni az tényleg jó lenne. Az a baj, hogy nekem csak 1-2 lány barátnőm van. Az egyikőjük külföldön dolgozik, ritkán jön haza, a másik pedig most szült. Persze találkozgatunk ritkán, de érzem már nem az igazi. Mivel én fiú osztályban tanultam (3-an voltunk lányok csak)Így a legtöbb barátom fiú. Tényleg sokan azt hiszik ilyen nincs, pedig van. Tényleg csak barátok vagyunk a fiúkkal, de hát a pasim meg féltékeny, vagyis volt már rá példa, hogy elhívtak bulizni, a pasim nem akart jönni, mondta hogy menjek el, indulás előtt meg már húzta a száját erre, szóval nem mentem. Az ő társaságába én nehezen tudok mai napig beilleszkedni. Beszélgetünk meg néha nyársalunk nyáron, de szerintem ez csak ilyen felületes "muszáj beszélgetnünk" helyzet.

Mondjuk nemrég együtt dolgoztam pár lánnyal akikkel kezd jobb lenni a viszony, hátha majd akkor. De a közös program akkor is kéne...

2011. aug. 16. 15:05
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a 4 év alatt már bőven lehetett volna lehetőség arra,hogy megmond neki,hogy te szívesen elmennél ide,vagy oda.Akár moziba,akár buliba,akár strandra,akár állatkertbe,cirkuszba,parkba,egy közeli várost nézni(utazni vonattal addig v busszal),vagy a balatonra 1 délutánra....

Miért nem mondtad meg ezeket?Nem merted?

Vagy ő elutasított és végtelenül kényelmes ember,aki a 4fal közt is jól érzi magát....


Én képtelen lennék a 4fal közt ülni évekig...Annyi olyan férfi van,aki csak úgy bármilyen kötelező ünnep nélkül is elmegy a barátnőjével ide vagy oda....

2011. aug. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Óh már nagyon sokszor volt erről szó. De mindent a pénzre fog. Persze oké, de amiket én szívesen csinálnék azokhoz szinte pénz se kell. De ő pl nem ül fel buszra, vonatra csak kocsival megy... :S

Meg semmi nem érdekli ami engem.....

Nem vagyunk gazdagok, nem állunk túl jól, de megvan mindenünk ami szükséges, persze mindig van fontosabb kiadás, de nem ezen múlik szerintem. nekem van egy hobbim, ami szerinte hülyeség, vagyis ő nem értékeli ezt. El szoktam járni fotózni, de mostanában valamiért kevesebbet járok oda is.

Mondtam neki már legutóbb ha ő nem jön innentől kezdve nem érdekel én elmegyek...

Vagy jobb lesz és észbe kap, vagy akkor ennyi volt, legalább előbb kiderül ha mégse jó? hmm...Csak ugye látom ha egyedül megyek arra meg húzza a száját, meg úgy néz rám mintha megcsalnám...pedig tényleg nem vagyok egy megcsalós típus, és tudja nagyon jól mi a véleményem erről..

2011. aug. 16. 15:52
 10/11 anonim ***** válasza:

Jajj ismerős helyzet...Én kiléptem a kapcsolatomból,ez miatt is amiket leírtál,másrészt azért is,mert már el is távolodtam tőle...Szóval nálunk kicsit más volt a helyzet.A miénk egy nagyon kényelmes kapcsolat lett,ami már nem állt másból mint ritka szex és együttalvás..(bár mi az elején sokat mentünk ide oda,nyaralások is voltak)


Neharagudj,de milyen hülye dolog,hogy nem ül fel buszra és vonatra??????

Inkább költi a drága benzinre a pénzt,ahelyett hogy 500forintért elmenjen 10km-ert vonattal egy szép kilátóba..pff..AZ ilyen dolgokat sose tudtam felfogni..:/


És az már régen rossz,hogy már ott tartasz hogy nincs kedved eljárni fotózni(pedig gondolom szereted csinálni és biztos ügyes is vagy benne!).


Szerintem gondold át a dolgokat,és ha valaki elhív társaságba,vagy valahova elmennél egyedül is menj csak el nyugodtan.Hiába húzza a párod a száját,megérdemelsz némi kikapcsolódást.Hátha egy kicsit féltékeny lesz,vagy rádöbben,hogy melletted lenne a helye és nem a 4 fal között.A férfiak többsége nagyon el tud kényelmesedni :( fiatalon...

2011. aug. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!