Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan bírnád ki ha valakit...

Hogyan bírnád ki ha valakit akit nagyon szeretsz bármilyen okból nem látnád 11 hónapig?

Figyelt kérdés
Mit csinálnál? Hogyan élnéd túl ha nagyon hiányozna? (Nem múló szeretet)
2011. aug. 16. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon nehezen.Most a férjem kórházba van és nehezen viselem,pedig betudok menni hozzá,csak messze van :(
2011. aug. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:( Nagyon sajnálom, jobbulást és reményt kívánok!
2011. aug. 16. 19:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz. Nekem van egy fiú akit imádok és ő most külföldre költözött. Igaz mig itt volt is ritkán találkoztam vele. De húú volt hogy eltelt 11 hónap nagyon rossz volt nélküle.
2011. aug. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

INTERNET! Vagy keletre ment? Kirgizisztánba?

Nem tudtok csetelni,e-mail,sima hagyományos ósdi levél? Az nagyon jól tud esni mikor megkapja az ember!

2011. aug. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mikor 6 hónapig nem láttam a legjobb barátnőmet, nagyon nehezen bírtam, pedig nem is a páromról volt szó, csak egy barátság. Mivel messzire ment, a posta meg lassú, ezért nem leveleztünk rendszeresen, hanem vezettem neki naplót egy füzetben, úgy, mintha sok levelet írnék egymás után, és mikor betelt, elküldtem neki postán, és ő is megcsinálta ugyanezt. Ez már bő 20 éve volt :)
2011. aug. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!