Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira elegem van az élet...

Annyira elegem van az élet (em) ből! Más is van ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Annyira elegem van!Nem siránkozni akarok,mert tudom attól nem lesz jobb,de jó elmondani valakinek.

Nagyon összejött nekem minden ebbe az évbe!

A barátom elhagyott,buktam év végén és nem tudom hogyan hozom össze h átmenjek pótvizsgán.

Nyár eleje óta dolgozok,vagyis gyakornok vagyok.Kezdetben 8 órában dolgoztam,de most pár hete csak 4-ben tudok dolgozni,mert mamámat nemrég hozták ki kórházból,és gondozni kell.Apukámmal ketten élünk,Ő dolgozik,szóval csak én maradtam.Igazából nekem ez a gyakorlat kötelező,suli miatt.És nem kapok pénzt,szóval ingyen dolgozok.A főnök tud erről egyedül,ő megengedte.Azt mondta így is megkapom a papírt,hogy elvégeztem.De akikkel együtt dolgozok ők állandóan basztatnak,h de jól megy nekem,más bezzeg le tudja dolgozni a 8 órát,csak én vagyok ilyen.És állandóan faggatnak,de nem fogom senkinek elmondani,semmi közük hozzá.És annyira elegem van már:( Olyan szarul érzem magam.És ráadásul nincs senki akivel beszélgethetnék,vagy érdekelné a nyomorom :/Utálok már élni komolyan mondom.Mit csináljak h legalább egy kicsit jobb legyen?És mit csináljak ha továbbra se hagynak már békén a munkahelyen? Legyen már vége:( Köszi h elolvastad.

20/L

Nyár végéig leszek ott:S


2011. aug. 17. 14:58
 1/5 anonim válasza:
Szia! Én is 20 éves lány vagyok...nálam is vannak hasonló családi szituk, és már néha tényleg utálom az egészet :( Ha gondolod, vegyül fel a kapcsolatot, én jó hallgatóság vagyok. Hátha tudok neked segíteni valamiben.
2011. aug. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Fel vennél Msn-re én eldumázgatnék veled szívesen: ) tallyho5@msn.com
2011. aug. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Munkahelyen: "Gyakornok vagyok, nem kapok pénzt a munkámért, szóval hagyjatok békén."

Én mondjuk benyögnék valami ilyesmit. Most őszintén, ebben mi a ciki?

2011. aug. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan elmondhatod a munkatársaidnak, hogy mi van a mamáddal. Biztosan megértőek lennének, és te is megnyugodnál. Ha nehéz is beszélni a gondjaidról, néha muszáj, mert a környezeted másképp nem tud segítőkész lenni. Az megint más kérdés, hogy miért csak azzal emberségesek a munkahelyen, aki folyton panaszkodik. Mindenkinek lehetnek gondjai. Dehát az emberek már csak ilyenek.
2011. aug. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ötvenes vagyok, de ha lenne egy ciánkapszulám, bevenném. Teljesen megértelek, néha minden összejön. De vigasztaljon, te még fiatal vagy, még előtted az élet. Én meg....inkább nem is gondolok bele, egy rakás szerencsétlenség vagyok.
2011. aug. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!