Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert tartok itt? Olyan...

Miert tartok itt? Olyan bezart igy az elet. Ne ertsetek felre nem onsajnalkozok, tudom, hogy sokkal komolyabb esetek is vannak itt. De beszelgessunk mar errol. Valaki hasonlo helyzetben?

Figyelt kérdés
23 eves vagyok. Volt 2 baratnom 4 honapig es egy adventure kb 2 evvel ezelott. Azota egyszer voltam novel az is csak izgatasig ment. Allitolag jo kepu vagyok. De a kisugarzasom hianyaban ugy erzem es el is hiszem, hogy tolgyfanak neznek a nok ha ismeretlenul osszetalalkozunk. Hiaba vagyok szorakoztato. Nem ernek hozzam. Mar en sem tudom mi az az erintes.
2011. febr. 24. 01:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
:) Nekem tetszel ;)
2011. febr. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Koszi :) Mondj magadrol te is valamit. Versenyezzunk a ki a "ki a legszerencsetlenebb" sutiert.
2011. febr. 25. 23:16
 3/24 anonim ***** válasza:

Személyes paraméterek : zöld szem, barna haj, vékony testalkat, foci, és jazz imádat(..) =D (asszongyáák céép vagyok persze én nem hiszek nekik :P) Ha szereted ezt a számot rossz ember nem lehetsz : í http://www.youtube.com/watch?v=KUgvVAFFzN8

;) Én mindig is vonzóbbnak találtam a visszahúzódó fiúkat hihetetlen tűz, szenvedély, erotika intimitás, érzékiség tud bennük lenni,ha a megfelelő emberrel találkoznak.Szóval hajrá!Ha találsz olyan lányt akibe beleszeretsz és ő is beléd akkor a kérdés már nem lesz az ..

2011. febr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Tetszik amit hallgatsz es amit irtal. Nem vagy az a kirakat termek amik tolonganak szem ful orr elott es annyira megboditanak,hogy fel se merulnek a belso ertekek.

Jazz? Foci? Feldobtad a labdad, elinditottad az izgatottsag szolamait a fejemben. Irj meg magadrol!


Mi az az egyszeru ami oromet okoz neked?

2011. márc. 2. 01:44
 5/24 anonim ***** válasza:

Egészen különleges hangszer a Tiéd, azaz aranyos melankolikusság, és kifejezésmód, már a kérdésed kiírások mosolyt csalt elő, és ezt követően sem okoztál csalódást!:)


...Mikor kedd délután a városliget parkolójától beljebb sétáltam, megláttam egy kőemelvénynél. A napsugarak egészen különleges fényben világították meg a vár és liget azon részét. A természet illata, a táj tökéletlen szépsége, a nyugalom és a napsugarak..

Csak lehunytam a szemem olykor, napoztam, és valahogy azt éreztem, ’ szerelmes vagyok a létezésbe’ és ez csodás volt. (Annak ellenére hogy nagyon hiányolom a kis tavacskát meg a kacsákat onnan ,és remélem hamarosan ismét olyan lesz mint volt (vagy még szebb))valahogy tökéletes volt az a kb. 20 perc amit ott töltöttem. Hasonlóképp tudok érezni mikor Gospellt, Bluest hallgatok vagy mikor Jazz-t énekelek. De ilyen apróságok is, mint a munkahelyemre most odakerült virágok, és ilyen az is ha valamire várakozom,aztán eljön a pillanat, vagy, ha utánajárok akkor be tudom szerezni(ritka és számomra értékes), mint hamarosan a To Sir with love film másodig része..


Te jössz!! Mesélj magadról! Részletesen ám !! :)

2011. márc. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Tokeletes belefeledkezes orome.

Varosliget? Ezek szerint Pest vallalhato kozelsegedben van? Akkor folytathatnak egymas letenek feltarasat a fizikai sikon is. Magasztos ez a levelezes, de tudnom kell, hogy egy olyan csillaghoz beszelek-e, aminek nem csak a fenye juthat el hozzam.

2011. márc. 4. 22:39
 7/24 anonim ***** válasza:

Értem. Akárhogy is, örülök, hogy megajándékoztuk egymást az eddigi levelezés varázsával. Keveset írtál, de sokat elárultál, az intellektusunk találkozása ritka izgalmas üdeséget jelentett, szellemileg is. Másrészt, ..ha a csillagot ködben, esőben netán napfényben szeretnéd látni,nem fogod tudni. Sem befogadni a fényét, és megérteni a lény(eg)ét. Csak éjszaka, ha az időjárás is úgy engedi, és letisztul az ég. Óvatosan bár, ha a szentimentalizmus minden fogalmát kiakarnám meríteni jelen esetben a Kis Herceget említeném. Igen, az időre ugyan úgy szükség van. Szerintem.

De nem bánom, evezzünk hát a próza valóban szükségszerű, csendesebb hullámai felé.


Nos .Elég sokat tudsz már Te rólam.

Akkor lássuk fordítva is a matériát - testmagasság, szem ,hajszín, lábméret, hobby,stb ?? :)

Valóban 23 éves vagy ? Dolgozol ,tanulsz ?

Tessék mesélni kicsit magadról ! aztán meglátjuk…

:)

2011. márc. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Igen igazad van. Miért kéne megalázkodni a fogyasztó társadalom piaci magatartását helyeslő forgatókönyvnek. Megadom facebook nyilvántartásom, te pedig eddigi absztrakt szemléletetedet átváltod analitikus üzemmódra és tavalynyári kreol profilképem, (ami igazából csak félprofil), valamint a kutyám szeretetteljes, lazacraéhes tekintetét megörökítő piktúra alapján ítéletet hozol. Úgy tűnik mind kettőnknek kellően játékos ez a megközelítésmód, erre ráébresztettél. Sokkal különlegesebb elképzelni, létrehozni a valóságot, felruházni téged gondolatokkal, mint hogy végig mennyünk a pusztító szájberrostákon, ahol már csak a szem-száj ingerek lecsonkított észlelése marad. És bár mondtad, hogy térjünk át a próza szárazabb vizeire, mégis tetszik ez a nyelvi és mentális akrobatika amit együtt művelünk.

Kár lenne hírtelen áttérni azokra a dimenziókra, amiket úgy is lehet az említett 500 éve zsarnokoskodó érzőkészülékekkel megfigyelni. Bújjunk el ezek mögé, ne hagyjuk magunkat, az elvárás sodrásának.

De hogy ne térjek ki a válasz elöl:

45 ös lábam van göndör a hajam és mellékállásban dolgozom, a suli mellett. Hobbim az mindig más. Társas hobbim a barátok, család, anyagi hobbim: különböző tudományokból való kortyolgatás, kortárs irodalmak, szeretem az igényes zenét, filmeket bármilyen kategóriában. Készséghobbim az éneklés, meg egyéb spontán kreatívkodás. Most jelenleg az életvezetésemen munkálkodok.

Nos milyen nehéz izgalmasan írni az anyagi világról. Olyan mintha önéletrajzot írnék. Erről nem írni kell. Megélni.

Milyen volt a mai napod? khmm én is kiváncsi vagyok ezekre nálad. A lábmértet ki ne hagyd :)

2011. márc. 7. 13:01
 9/24 A kérdező kommentje:

Bocsi nagyon kapkodtam az ido szukeben, megis keson irok. Ilyen ez. Mi szabjuk meg az ido lepteit. Ha akarod 10 perc mulva valaszolsz, vagy 2 het mulva . Az eredmeny ugyanaz. Megtudtam a labmereted.


Miert is irok megint?. 185 centi vagyok, ezt kihagytam.

2011. márc. 7. 15:15
 10/24 anonim ***** válasza:

Honnan tudod a lábméretem ? =D Milyen újfajta technikai vívmány eredménye hogy látatlanul ,részben ismeretlenül ,beazonosítható a lábméret ?! Újabb talány (a kérdésem fenntartom! :))

Hűű, hát kaptam itt rendesen az elején -de sebaj talán meg is érdemeltem:P , és örülök is, mert most írtad a legtöbbet ,én meg olyan élvezettel olvastam ! :D Megsemmisítő írnia, feloldozást engedő humor és végén egy kis bölcsesség...-Bocsi a teatralitásért, de olyan jóó !=D …Szeretem a szavak játékát , szépség és tartalom kusza keveredését,végül kikristályosodó harmóniáját ,értelmét! Vajon az anyagi tapasztalás valósága esetünkben is eszenciává elegyíti az eddigiek izgalmas illatát? Tisztában vagyok bár az gyakorlati világ törvényszerűségével, mégis. Az emberi mivolt legcsodásabb eszköze a valódi szellemiség kifejeződésének lehetősége , és tapasztalatom szerint a mai civilizált-fogyasztói vákuum a legtöbbekben egyáltalán nem ébreszt ilyesfajta igényt. Ezért külön öröm hogy használhattam kicsit ezt a nyelvezetet és örülök, hogy Te is élvezed, és hogy partnerem voltál. Tehát az egyik felem gyászol, mert esetleges találkozásunk kimenetelétől függetlenül ez a dolog itt lezárul, a másik felem, kíváncsiság izgalmával ajtót, ablakot nyit az új megtapasztalására. A modern kor Anna Kareninájaként kezdtük, túlszárnyaltuk az ifjú Werther-t ,és a hőskor nagyjait hívtuk életre, mint Cyrano ,vagy Don Quijote...- Gondolataink írásos kapcsolatának bizonyítéka pedig megmarad itt a Gyakori Kérdéseken. Van ebben valami szépség na!!:)


Olyan álmos vagyok ,olyan szép kis bimbói vannak a növénykémnek, táncolnék, és olyan szépen süt a nap !!=D


Amit még nem tudsz rólam, 26 éves vagyok, 175 cm (remélem még növök 2 centit, 177 az olyan jól hangzik:P) a lábméretem minek mondanám úgyis tudod ! :)

2011. márc. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!