Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki járt már úgy, hogy az...

Valaki járt már úgy, hogy az újabb Baba születése nem bírta ki a párkapcsolatukat?

Figyelt kérdés
Valaki járt már úgy, hogy az újabb Baba születése nem bírta ki a párkapcsolatukat???
2011. aug. 17. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Én hál istenek nem,de a barátnőm így járt.

De az igazság az,hogy nem az új baba születése miatt ment tönkre a pár kapcsolata.Már a baba születése előtt is tönkre ment,csak éppen nem akarta tudomásul venni.Valamiért azt hitte hogy a második baba újra összehozza őket,újra minden olyan lesz mint régen..De ez mindig is hiú ábránd-Hiába mondtuk a barátnőmnek hogy egy kisbaba nem fog semmit megváltoztatni,nem hallgatott ránk.Így most 2 gyerekes elvált anyuka lett,aki totál magára maradt..

2011. aug. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem! Ha olyan a kapcsolat, akkor az már előtte is rossz. Arra meg nem vállalok gyereket!
2011. aug. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sajnos én is így jártam, mint a barátnőd.

Hát igen, a baba születése előtt is tönkre ment, csak nem vettem tudomásul.

Egyedül vártam a Babyt, majd amikor megszületett 2 hete, neki állt követelőzni, hogy azonnal újra költözzünk vissza és nem merészeljek a kórházból anyumhoz költözni. De jól tudta, hogy ott rendezkedtem be...

2011. aug. 17. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!