Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy a házasság...

Hogy lehet az, hogy a házasságkötés, főleg a gyerek születése után romlik meg egy kapcsolat? Akkor lesz brutális, szemét vagy hűtlen a férj?

Figyelt kérdés

Miért csinálják ezt? Ez egy csapda a pasiknál, hogy becserkésszék a nőt? És utána ők uralkodhassanak rajta?

A naiv nők semmi jelét nem fedezték fel mielőtt szültek volna, vagy amikor csak jártak ezekkel a pasikkal?


2010. okt. 31. 14:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%
Mert akkor le lehet ereszteni az addig fenntartott szép álarcot, hiszen megvan a nő és macerás lenne neki ha menni akarna, vagy az utód, és siker koronázta a teremtés koronáját. (Szarkazmus volt XD)
2010. okt. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Tinker Bell ***** válasza:
75%

Azért a gyerek születése után romlik meg a kapcsolat, már amelyik megromlik, mert szülés után nem igen van szex egy ideig és amikor már lehetne, akkor fáradt a nő. Emellett a férfinak fel kellene azt is fognia, hogy már nem csak ő van a nő számára, hanem a gyerekük is.

Vannak olyan férfiak akik ezt nem képesek feldolgozni és megcsalják a nőt és egyben a családjukat is.

Nagyon sok férfi van aki önző és nem gondol bele, hogy ha esetleg segítene a nőnek a háztartásban, gyereknevelésben, akkor lehet, hogy nem lenne annyira fáradt és lenne ideje és ereje a nőnek a szexre.

2010. okt. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
szerintem nem kell ennyire szélsőségesen gondolkozni erről. vannak különböző fázisok egy kapcsolatban, és természetes, hogy bizonyos dolgok vagy minden változni fog (még akkor is, ha egyesek azt mondják, hogy semmi sem változott, mert ugyanolyan jó, mint volt...). de hogy brutális? az ilyen nagyon negatív tulajdonságok szerintem úgyis kijönnek egy idő után - már értem ezt arra, hogy ha valakiben ilyen hajlam van, akkor az az illető házasság előtt se tud teljesen korrekt lenni. ha igen, akkor vagy a lány vak és nagyon naiv, vagy a hím játssza meg magát, vagy mindkettő. de nem hinném, hogy ennyire bizalmatlanul kell állni az összes férfihez, meg a házassághoz. én abszolút nem vagyok házasság párti, a papír csak a bürokráciának jó, de amúgy semmi értelme sincs. legalábbis a biológia szempontjából nem lényeg, mert pölö ha egy nő házasság előtt vagy nélkül szül, ugyanúgy eltudja magát hagyni, mintha meg lenne az a papír. a férfi akkor is kiszerethet belőle, mert mondjuk nem tetszik neki már annyira a szülés után. no meg mindenképpen nevelni kell azt a gyereket, aki szinte a nő összes idejét elveszi, s a férfi akár féltékeny is lehet - függetlenül attól, hogy van-e papír vagy nincs...
2010. okt. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
54%
A gyerek születése után azért, mert a nőnek onnantól a gyerek az első, sokszor semmi más nem számít, az egész világa, minden gondolata a csecsemő körül forog. Naná, hogy rosszul viseli az addig ajnározott férfi.
2010. okt. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
66%

Állítólag ez visszafelé működik, a tökjó csajok bedobnak mindent, hogy fogjanak egy férjet, aztán meg aljas módon eltramplisodnak, házsártossá, és sárkánnyá válnak.


Szóval netto baromság a kérdés. Emiatt nyugodtan menj férjhez, csak figyeljetek egymásra akkor is, ha már elhangzott az IGEN!

2010. okt. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ha vki aljas, szemét brutális és hűtlen(kedésre hajlamos)...az nem az igen kimondása UTÁN lesz hirtelen OLYAN. Már előtte is az volt, benne volt, olyan volt csak az kedves párja nem vette észre, vagy nem AKARTA észrevenni...Ezért kell legalább 2-3 éve együtt lenni szerintem mert félév-1 év-még esetleg 2 év alatt is, nem derülnek ki úgy ezek a dolgok.

Sok nő hülye és azt hiszi h majd a hapsi megváltozik, meg csak a szent célt látja maga előtt, hogy házasság meg gyerek mert az milyen jó...és közben a nagy ködben nem látja kihez is megy hozzá.

2010. okt. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
43%

A nők sokszor hibásabbak,mint a férfiak! Már terhesen elvárják a hálát. Amikor megszületik a baba,akkor csak ő számít. Az életük egyetlen értelme,szerelme lesz a gyerek. Ha megnyikkan,akkor azonnal felveszik,akár éjjel,akár nappal van. Az anyuka vagy a gyerekszobában alszik,akár 6-8 hónapig is,vagy a gyerek velük együtt az ágyban. Amikor a férj hazajön,egy fáradt,gondozatlan,kinyúlt melegítőben levő feleséget talál otthon. Akivel semmi másról nem lehet beszélgetni,mint arról,milyen színű volt a gyerek kakija. Ha netán eszébejut a férjnek a szex,akkor is állandóan számíthat arra,hogy az asszony rohan a gyerekhez,ha sírni kezd,mert nem szabad sírni hagyni,hogy ne sérüljön a kislelke. Csoda,hogy a férj úgy érzi,hogy tőle csak a pénz kell a nejének,de őmaga már nem.

Józan ész kellene az ilyen anyukáknak! Akik felfogják,hogy a gyerekkel csak bővült a család,de az apa éppen olyan fontos,mint a gyerek! Nagyanyáink,szüleink is szerették a babáikat,de nem körülöttük forgott minden,mégis normális felnőtt lett belőlük.

2010. okt. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%

15.58-as, ez nem teljesen igaz. illetve nem minden esetben...

amúgy férfi vagy?

2010. okt. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
36%

A barátom már felnevelt egy gyereket. Megállapodtunk, hogy ha egyszer lesz közös, akkor a szülés előtti egy hónapot, meg utána egy hónapot elnéz nekem, de szól, ha nagyon meghülyülnék. Annyiból szerintem jobb felállás lesz, hogy én tanácstalanul fogom nézni a gyereket, ő meg már képben lesz, hogy mikor mit kell csinálni vele.

Azt viszont normálisnak és elvárhatónak tartom, hogy a szülés után 1-2 hétig nincs szex, egyrészt mert vagy a császár miatt fáj a hasfal,vagy a gát a gátmetszés miatt. De ennyi időt akkor is ki kellene bírnia egy pasinak, ha valami komolyabb vírus ledönti a nőt a lábáról - betegen se kívánja az ember.

2010. okt. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
93%
Arról nem is beszélve, hogy az érkező gyerek nem csak a feleség életét tölti ki. Nálunk például az volt, hogy ha éjszaka felsírt a gyerek, akkor én keltem fel, tettem tisztába és adtam oda az anyjának szoptatni. Mi ebben a nagy dolog? Semmi, volt, hogy nem is emlékeztem rá reggel.
2010. okt. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!