Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet értelmes választ adni...

Lehet értelmes választ adni arra a kérdésre, hogy mi az a 10 dolog, amit szeretsz a párodban?

Figyelt kérdés

Mert maga a megközelítés szerintem egy tévút. Hogy lehetne már konkrétan leírni, hogy miért szeretjük a kedvesünket? A melle, a fülcimpája, az orrlyuka, vagy a tojásrántottája, a mosogatási szokásai tetszenek?

(Direkt figuráztam ki, mert szerintem, ha valakit szeretünk, azt önmagáért szeretjük, nem megnevezhető részletekért)


2011. aug. 17. 20:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
a 2. válaszolónak igaza van.
2011. aug. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szevasz Haver!

Állj.

gondolom arra kértek mondj 10 dolgot amiért szereted a párod .

Lehet és kell is mondani egy működő kapcsolatban miért szeretem a másikat Mert:szép a szeme,intelligens,kedves,jó az illata,van humora,és a többi.. ,külső és belső dolgokra egyaránt kell gondolni

és ki is kell mondani ,de ezt csak akkor "kérheti" számon a másik ha ő is kifejezi önmagát feléd,tehát legyen ez kölcsönös,mindez gondolom a megerősítés miatt szükséges.

De állítom van olyan működő kapcsolat ahol ez még nem került szóba mégis jól megvannak.

2011. aug. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!