Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Értelmes kérdésre, értelmes...

Értelmes kérdésre, értelmes válasz (oka) t szeretnék kapni?! --->

Figyelt kérdés
Lány vagyok,idén leszek 16. Ahogy gimibe kerültem,megismertem egy nagyon kedves srácot. Végzős. Nagyon tetszettem neki, szemeztünk néha. Aztán elkezdtünk beszélgetni,hónapokig csak ismerkedtünk.(Szerintem ha hosszú időn keresztül alakul valami,az tovább is fog tartani..) Aztán egyre közelebb engedtem magamhoz, de csak annyi hogy megsimogatta a hátam, adott puszikat,stb. Most volt a szalagavatója, egész éjjel táncoltunk, nagyon jó volt.:) És aztán az est folyamán,megkérdezte,lennék-e a barátnője. Persze,hogy igent mondtam(hülye is lettem volna nem-et..) Innen jön a bonyolultabb rész. Én úgy gondolom,mindig is úgy gondoltam, hogy minimum 16 éves szeretnék lenni, és egy minimum fél éves kapcsolat kell ahhoz nekem,hogy odaadjam majd az Első Nagy Ő-nek. Még mindig így gondolom, a fiúm ezt tudja is. Megérti,vár, akármeddig. Csak egy kicsit összekuszálódtak bennem a gondolatok, amint ezeket a szövegeket olvastam itt. Hogy lerib*ncozzák azt, aki 16 évesen szeretkezik a barátjával. Nem feltétlenül értek ezekkel egyet(de részint igen)..Szerintetek!?
2010. febr. 12. 22:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Akkor add oda magad ha már te is felkészültél rá. Ne legyen az első szexuális élményed rossz. Ha úgy érzed ő az akinek oda szeretnéd adni a szüzességed akkor tedd. Ettől még nem leszel rib@anc. Sok sikert.
2010. febr. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem jól döntöttél.

És ha a barátod vár is rás,akkor semmi probléma.Szerencsés vagy,hogy ilyen fiút fogtál ki :)

És ne aggódj,nem leszel azért ribanc,mert fél éve jársz a barátoddal,és szereted.

Szerintem =)

2010. febr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%

jajmár... ne az itteni válaszokból akarj "bölcsebb lenni". pláne hogy ezeknek a 80%-a baromság. és ha jól veszem ki, te pont a barom válaszokat emlegeted itt a kérdésedben.

úgy csináld, ahogy te magad jónak ítéled meg.

2010. febr. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
57%

egy biztos a 16 évesen átélt szexuális élmény nem olyan kiforrott mint ha 20 évesen esik meg. egyszerűem a lelki háttér miatt. most úgy érzed tudod mi a szerelem, de később jössz majd rá, hoyg ez se volt az, az se volt az......

én várnék.

barátod lesz több is, ribanc akkor leszelk, ha mindegyikkel lefekszel és sűrűn váltogatod őket.persze több barátod lesz mire férjhez mégy de hát.... azért van határ. vagyis kell(ene) lennie.

2010. febr. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Úgy érzem,kissé félreértettetek..:D

1.Nem akarok vele szakítani.Sőt..

2.Csak nemrég kezdődött a kapcsolatunk.

3. Csak elgondolkoztam, nem bölcsebb akarok lenni,hanem ebből kiindulva szeretnék kommenteket.

2010. febr. 12. 22:26
 6/19 anonim ***** válasza:
60%
Szia! Szerintem eddig mindent jól csináltál:) és jók az elképzeléseid is. Ne indulj ki az itteni válaszokból, az nem rib@anc, aki lefekszik azzal, akit szeret, csak az aki mindenkivel. Nyugodtan feküdj le a barátoddal, de csak akkor, ha felkészült vagy, ha ehhez fél év kell, akkor annyi, ha több, akkor több, azok alapján amit írtál, szerintem akár többet is hajlandó várni a barátod.
2010. febr. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
63%
16 évesen nem vagy ribanc szerintem...és hogy ő ezt megérti... ilyeneken ne gondolkodj ha felkészültél rá akk csináld sztem...:::
2010. febr. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%
Ne befolyásoljon, hogy mások mit mondanak. A 16 éves k**vák alatt általában amúgy is a könnyűvérű egyéjszakás partiribancokra gondolnak, akik csak azért döngetnek, mert hogy az olyan menőcsi, és szupcsimupcsi. Ha szereted, akkor a fél évet se várd ki. Érezni fogod, hogy igen, ez az a pillanat, és most akarod, nagyon megbánnád ha ezt elszalasztanád a betáblázásod miatt.
2010. febr. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
38%
23:13-nál a pont.
2010. febr. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
52%

Ez a r*bancdolog fejben dől el szvsz. Ha valaki nem fekszik le mindenkivel orrba-szájba, én akkor sem tartom ribancnak, ha 15 évesen adja oda valakinek a szüzességét. Lehet, hogy ő pont akkor, azzal érzi tökéletesnek.

Viszont ha valaki csak azért fekszik le valakivel, mert hogy ideje lenne elveszteni (lehet akár 20 éves is felőlem az illető), az felelőtlen, hameg csak azért kefél jobbra-balra, mert ezt várja tőle a többség, ez a menő (életkor itt tökmindegy), akkor egy ribi...

Ha kívánod a barátod, tedd meg nyugodtan. A szex egy jó dolog, ha ráadásul olyasvalakivel csinálod, akit szeretsz, akkor nagyban erősíti is a kapcsolatot. Ha nem érzed magad késznek rá, akkor várj. Ez ilyen egyszerű, nem kell túlmisztifikálni (szerintem a szüzességet sem). Kit érdekel, mit gondolnak mások, ha szereted és kívánod Őt?

2010. febr. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!