Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan miért nem várják meg a...

Sokan miért nem várják meg a katona férjüket?

Figyelt kérdés

Nem általánosítok! De ha egy katona kimegy mondjuk Afganisztánba vagy akárhova sok időre sokan nem várják meg őket (most nem csak magyarokról van szó). Nem értem, ha már hozzáment akkor gondolom ezt is elfogadta a nő. Én majd azt szeretném, hogy a férjem katona legyen de ha ő kimegy akkor megvárom. Ha ne adj Isten nem jönne haza, akár életem végéig is várnék rá. Ezzel csak magának is és a férjének is gondot okoz. Nem értem, hogy ha nem tud várni akkor minek megy hozzá?! Mire jó ez?


Csak azért kérdezem mert nem egyszer hallottam ilyenről, és mostanában történt ilyen az ismerőseim körében is...


2011. aug. 17. 21:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idös vagy? Mert a kérdésed alapján még igencsak gyerek.

Az életben nem lehet semmit elöre eldönteni, és az érzelmek is megváltozhatnak.

2011. aug. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Hát nem lehet...de ez benne volt. Erre gondolni is kellett volna.
2011. aug. 17. 21:20
 3/24 anonim ***** válasza:
76%

vajon MIÉRT megy hozzá?


a hatalmas özvegyi nyugdíj reményében!

addig a ruhásszekrényben mindig van egy tartalék szerető, akivel szexelhet a férje távolléte alatt is.

2011. aug. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Én majd azt szeretném, hogy a férjem a mesebeli herceg legyen fehér lovon:)))

Aranyos vagy...

2011. aug. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
75%
Azt nekem senki nem adja el, h egy férfi meg hónapokon át megtűrtőzteti magát a laktanyában. Van nekik is kimenő és a közelben meg sok olcsóbb, drágább lány.
2011. aug. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Igencsak naiv az életszemléleted...

Sajnos az élet nem Hollywood... nem minden úgy van ahogy elképzeljük...eltervezzük...aztán változnak az érzelmek, érzések, vélemények...

Persze vannak akiket az érdek vezérel, ez megint más...


Én hiszek abban amit Te mondasz, és én is várnék a páromra akár évekig úgy érzem...de gyakran magunkban sem bízhatunk...ha jön valaki és szerelmes leszel, max az érzéseiddel küzdhetsz...aztán vagy sikerül vagy nem...

2011. aug. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Az elsö vagyok: tudod, egy olyan dolog, hogy amikor elkezdik, akkor sokan nem tudják, hogy mit vállalnak, illetve hiába van meg eleinte a jó szándék, nem mindig lehet aszerint élni. Egy pálda - nem egészen ugyanez a helyzet, de hasonló.

Én soha nem akartam elválni, mindig mondtam, hogy akihez hozzámegyek, azzal akarok megöregedni. Aztán 10 év után lett egy barátnöje mellettem, az én szerepemet arra redukálta, hogy háztartást ellátni, gyerekekkel foglalkozni. Jó idöbe telt, mire beláttam, hogy igy se a gyerekeknek, se nekem nincs semmi pozitiv ebben a helyzetben, és beadtam a válópert. Idövel találtam olyan férfit, akivel még egyszer meg mertem próbálni, és sikerült, azóta is együtt vagyunk.

Az ember hiába dönt tizen/huszonévesen el valamit, a realitás más.

Azt meg nem tudhatja senki kivülálló, hogy a te példádban MIÉRT válnak szét - egyáltalán nem biztos, hogy a férj katona-volta miatt. Másrészt igencsak megterhelö ilyen helyzetben otthon várni és annak ellenére, hogy házas vagy, egyedül élni.

2011. aug. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
85%
Kedves kérdező, nem sértésként mondom, de még sokat kell nőjj (és nem fizikailag).
2011. aug. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Szeretnéd, hogy a férjed katona legyen? Ez elég buta gondolat. Valószínűleg csak él benned egy romantikus ábránd egy katona férjről, akit várhatsz, mint valami filmben, de az élet sajnos nem ilyen.

Nem könnyű ám egyedül a várakozásból megélni esetleg gyerekkel fenntartani mindent.

Aztán hazajön egy lelkibeteg ember, utána még őt is pátyolgathatod. Nem olyan rózsás ez, ahogy gondolod. Ismerek ilyen családot.

2011. aug. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: pontosan így van...:-S :(
2011. aug. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!