Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves lány vagyok és katona...

14 éves lány vagyok és katona szeretnék lenni. Ezért miért kell lehülyézni?

Figyelt kérdés

Amikor valaki megkérdezi, hogy mi szeretnék lenni azt mondom, hogy katona. Jó, lehet, hogy nem az leszek de már 3 éve az akarok lenni. Nem tudom mennyi az esélye, hogy változik. Általában a lányoktól kapom, hogy hülye vagyok. De miért baj ha én ezt akarom csinálni? Valakinek azt is kell, még ha nő akkor is. Én is hülyézhetnék bárkit de nem süllyedek le a szintjükre.

14L


2011. júl. 6. 17:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
Mert ostobák. Szerintem nagyon becsüledő dolog, hogy katona szeretnél lenni lány létedre, remélem valóra tudod váltani az álmod :)
2011. júl. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert hülyék!
2011. júl. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
2%
3 év a Ti időtökben nem számít időnek.
2011. júl. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Páromék németek.. A bátyja és a barátnője katonák németben, koszovóban amikor békefenntartóként szolgáltak akkor jöttek össze. szerintem jó ötlet! tetszik!!!

2011. júl. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

sztem sem vagy hülye, ha valaki önszántából szeretné a hazát védeni akkor tegye - nekem is a célom a katonai pálya, igaz én srác vagyok :)

valszeg azért hülyéznek le mert zerintük egy nőnek otthon a helye a gyerek mellett, nem kint a fronton - én azt mondom csináld azt, amit szívesen csinálnál - ha neked a katonaság, mint nekem akkor azt - talán majd találkozunk egy 5 év múlva :))

2011. júl. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük. Ilyen Barbie babák mindig voltak, és mindig is lesznek. A lényeg, hogy te az szeretnél lenni és kész. "Csak" ez a cél lebegjen a szemed előtt. Sok sikert kívábok hozzá! ;)
2011. júl. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Hát lehet, hogy nem nagy idő. De a legtöbb dolgot kb 1-1,5 év alatt meguntam. Szerintem is jó dolog lehet :)
2011. júl. 6. 17:39
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Mert hülyék az emberek.

Én kiskoromban mindig űrhajós szerettem volna lenni lány léttemre. Emlékszem még az arcokra amikor ezt meghallották :D

2011. júl. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Köszi 17:39 :)

Űrhajós... :D

2011. júl. 6. 17:41
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem kell velük foglalkozni. Kívánom, hogy maradjon meg ez az elképzelésed és el is tudd érni. :)

2011. júl. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!