Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy ha...

Mit gondoltok arról, hogy ha fiam születik, apukámról szeretném elnevezni?

Figyelt kérdés
Egyrészt tiszteletből, mert annyit tett értem egész életemben. Másrészt, mert nem nagyon találtunk olyan fiúnevet, ami különösebben tetszene, és páromnak sincs ez ellen kifogása.
2011. aug. 18. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem rendben van.
2011. aug. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Biztosan örülne neki az apukád :)

Szerintem ez nagyon szép dolog lenne tőled.

2011. aug. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
teljesen egyet értek az előttem levőkkel
2011. aug. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ÉN is azt fogom adni.
2011. aug. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
jól teszed
2011. aug. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem is értem mi itt a kérdés. Te ezt szeretnéd, párod is ezt szeretnéd, apukád örülne neki...teljesen adott a helyzet.
2011. aug. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha tetszik nektek, akkor adjátok, viszont egy valamire vigyázzatok! Kezeljétek a fiatokat külön egyéniségként, hogy ne azt érezze, hogy ő csak a nagypapa árnyékában éli az életét. Sajnos sokan elkövetik ezt a hibát az ilyen rokonnévadásnál.
2011. aug. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én nem adnám...egyrészt tömegnév apukám neve, másrészt vannak favorit neveim, harmadrészt szerintem olyan unalmas mikor egy családban van pl 6 db László, 4 István:-S


De ha nektek oké, hajrá:)

2011. aug. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szép dolog. Mivel a vezetékneve más lesz, nem lesz ugyanolyan nevük
2011. aug. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ava87 ***** válasza:

Szerintem ezzel nincs semmi baj :)

Amikor terhes voltam, úgy gondoltam, ha lányom lesz, anyukám nevét adom neki (szép neve van, nem öreges, sőt, elég fiatalos, viszont nem nagyon gyakori), de anyukámnem akarta, mert azt mondta, akkor vagy a gyerek lenne a "kis xy", vagy ő lenne az "öreg xy", és nem szeretné, ha ilyeneket kéne rá, vagy a picire aggatni, hogy meg legyenek különböztetve. Mindegy, úgyis fiam lett :)

De ha apukádnak is tetszik az ötlet, meg nektek is, akkor ez teljesen jó így :)

2011. aug. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!