Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy apukám, amilyen...

Lehet, hogy apukám, amilyen azért nem kell számomra pasi?

Figyelt kérdés
Apukám állandóan balhézik itthon, mindenkivel veszekszik. néha túl durván is. anyukámmal látom a kapcsolatát,és nem akarok ilyet.. ezért nem jövök össze senkivel, pedig sokak szerint nagyonszép vagyok,és jelentkezők is akadnak. dre egyszerűen nem megy.
2011. aug. 18. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek sajnos "maradandó sebek",de nem egy életre.egy idő után tovább lépsz ezen, csak egy normális palit kell fognod.
2011. aug. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
fontos, hogy egy lány lásson maga elött egy férfiképet mikor felnő.lehet, hogy ezért nem akarsz még senkit mert ebben nőttél fel.
2011. aug. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nálam is hasonlóan van, elképzelhető hogy akkor nálad is. Bár nekem volt egy barátom, nagyon szeretett és tényleg nagyon rendes volt, de egyszer láttam egy olyan megnyilvánulását, mikor olyan volt mint apám... kiábrándultam belőle, megijedtem és szakítottam vele. Nagyon sajnáltam ,de többet nem tudtam rá úgy nézni mint a szerelmemre.. :(
2011. aug. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is mindenki ezt mondja hogy ezért nincs pasim. A kiábrándulás nem csak egy pasi esetén hanem barát vagy akár testvér eseté is előforul akárcsak nálam. Teljesen kiábrándultam a testvéremből undorodom tőle akárcsak apámtól nem is szólunk egymáshoz.
2011. aug. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is rossz férfi képet láttam apámtól. Nincs is párkapcsolatom igaz volt már de mindig egy berögződés marad meg bennem a férfiak iránt ezen lehet javítani, inkább én azt tanácsolom, próbáld meg megismerni azt akivel találkozol, keresd benne a jó tulajdonságokat. Ne akard apádhoz hasonlítani.
2011. aug. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!