Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit válasszak? Nagyon szeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? Nagyon szeretek egy férfit, számomra ö az igazi, odaadnám érte az életem. Van egy másik pasi, aki nagyon akar engem, nagyon gazdag, fiatal és jóképü, de engem nem érdekel. A családom zsarol, mert én kitartok a barátom mellett.

Figyelt kérdés
Csak megerösítést szeretnék kapni. nagyon fáj, hogy a családom ilyen választás elé állít, azt mondják, ha nem a gazdagot választom, hanem a barátomat, akkor a jövöben mindenféle támogatást megtagadnak, nem akarják látni a barátom, a házunkba már most se engedik be. Hamarosan költözöm el, de nagyon fáj az egész... A barátom tudja az egészet, engem sajnál, de a családomra nem haragszik. Èn öt választom, bármi lesz is. De mit csináljak a családommal??? pl jön a karácsony, az új lakásomban rendeznék jó kis karácsonyi partit, ahova meghívnám a családom, de nem fognak eljönni a barátom miatt. Aki egyébként okos, müvelt, udvarias, csak a származása nem tetszik anyáméknak...
2010. nov. 1. 10:38
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
77%
Ha neked ez kérdés, akkor szerintem egyiket se.
2010. nov. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
76%
ahogy az 1. írta
2010. nov. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 Seraph ***** válasza:
100%
Baromi egyszerű: a barátodat válaszd. Egy kapcsolatnak semmi értelme, ha egyrészt belekényszerítenek, másrészt nem érzelmi alapú. A szerelmet nem pénzben mérik. Nincs értelme hogy X ideig szenvedj a pénzes mellett, csak hogy a családodnak is csöppenjen valami. Ez a te életed, a te boldogságod. Nem a te hibádból nem fognak eljönni egy karácsonyi partyra a szülők, hanem az övékéből. Ők helyezik előbbre a saját anyagi javukat a lányuk boldogságáénál.
2010. nov. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
18%
a csaladodnak igaza van. 10 ev mulva te is egyetertesz majd veluk. te bajod.
2010. nov. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
22%
Ha már kérdés, akkor jöjj össze a gazdag csávóval, a másikat meg tartsd szeretőként.
2010. nov. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Így van ha nekik fontosabb a pénz ,mint a lányuk boldogsága,akkor ám legyen...majd rájönnek mi a fontosabb,csak akkor már a Te szemedben nem lesznek a szülők annyira fontosak.

Neked pedig legalább boldog lesz a karácsonyod azzal, akit szeretsz .

Őket meg majd megeszi a fene :D csak kicsit későn :D

2010. nov. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
32%
Minek a megerősítés? Te már megerősítetted magad evvel a kérdéssel, hogy egy kis éretlen p*csa vagy.
2010. nov. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Köszi Seraph :) amúgy magam sem értem, miért kérdésnek írtam be, hiszen eddig is tudtam, hogy kitartok a barátom mellett.

De aki azt írta, hogy a gazdagot válasszam, és 10 év múlva majd én is egyet fogok érteni a szüleimmel, az komolyan gondolta???

Meglesz a karácsonyi parti, aki eljön az eljön, aki meg nem, az nem :) Mindenesetre aki számít, az el fog jönni, bármi is történjen, aki meg nem jön el, az talán jobb is, ha otthon marad.

2010. nov. 1. 12:46
 9/31 Seraph ***** válasza:
100%
Ez a beszéd!
2010. nov. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
71%
11:17 vagyok: Ez már beszéd. Ez egy olyan dolog, amibe neked kell döntened. Majd ha családot szeretnél stb, más tényezőket is figyelembe kell venni és máshogy kell mérlegelni. De a tiniszerelmet te alakítod. Természetesen itt is mérlegelve, de most nem ez a helyzet.
2010. nov. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!