Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kilátásban van egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kilátásban van egy pasi számomra... De nem tudom h valójában mit higgyek rola?! Mit is akarhat?

Figyelt kérdés

neten ismerkedtünk meg,nagyon aranyos,kedves srácnak ismertem meg!és még nem tudtunk talizni :( 3 hete dumálunk folyamatosan...és állandoan fehérneműs illetve anélküli képet akar rolam látni...de én szégyenlős vagyok és nehéz volt magam rábeszélni fehérneműs képre is.De küldtem neki 2-t,és most már azt akarja,hogy anélkül is,pedig mondtam neki h azt majd csak élőben veheti le rolam.kell egy kis tartás..erre ő azt irta h mielött talizunk szeretene teljesen "megismeri"(feltérképezni) azért kér ilyen képet.

MEg azért kér képeket mert neki állandoan be van kapcsolva a webkam(és mutat is benne dolgokat)(nekem nincs sajnos kamom)normális ez h tali elött ilyen?

(volt már szó róla h vizsgák után talizunk...)

Norm válaszokat!!THX


2008. jún. 18. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit túlfűtött a srác és előbb akarja a monitor előtt verni a farkát, mint téged megismerni valójában...

Én megszakítanám vele a kapcsolatot, mert máris kihasznál...


Python (egy pasi)

2008. jún. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval. Én sem várnék sokat tőle, komoly kapcsolatot meg ha arra vágysz biztos nem tőle kapsz.
2008. jún. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress inkább egy normális pasit,aki valóban ismerkedni akar,nem pedig csak képeket nézegetni csajokról.Komoly kapcsolatot egy ilyen pasitól,szerintem nem várhatsz.
2008. jún. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mit is akarhat?

Számomra egyértelmű: csak szex, és más semmi. na meg persze a fotók emlékbe, meg majd mutogatni a haveroknak, hogy na, ő is megvolt...


Szerintem hagyd, ha komoly kapcsit szeretnél, ha meg csak egy kis kalandot, akkor jó szórakozást ;)

2008. jún. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Komoly kapcsolatot szerintem se várj tőle. Kértek ilyet tőlem is, de nem kaptak :-P (nincs is). Szóval ha valóban meg akar ismerni, akkor azt élőben tegye. Ez a pasi nagyon ki lehet éhezve, de akkor sem kellene mindent megtenni neki így 3 hét után, amit kér. És gondolj bele abba, h netán küldesz neki képet, nem jön össze a dolog vele és azt felteszi a netre. Hallottam már ilyen bosszúról is.
2008. jún. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
honnan tudod hogy nem csak veeld csinálja ezt? ki tudja hány csajtól vannak még neki ilyen képei... óvatosan!
2008. jún. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
jézus, ez még kérdés? komoly kapcsolat abszolut kilőve, de ha ennyire nem értesz a fiukhoz, inkább ne beszélj velük.
2008. jún. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ennyire azért nem vagyok tapasztalatlan és hülye...óvatos vagyok,van annyi eszem...csak 2 olyan képet küldtem,de azt is arc nélkül...valahogy igy gondoltam én is,ahogy irtátok,de majd a tali után derül ki minden...azért vannak csekély jelei h nem csak kalandot akar...majd kiderül...jah ls valaki irta h naon ki lehet éhezve...2 éve nem volt csajjal...(álitolag)

azért köszi a válaszokat.ezek után is ovatos leszek:-)

2008. jún. 18. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!