Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen anya az aki egy férfi...

Milyen anya az aki egy férfi miatt hátat fordít a gyerekeinek?

Figyelt kérdés
Szomszédom még házasságban élt 38 évesen és összejött egy 68 éves pasival. A pasi annyira megőrjítette,hogy otthagyta a 3 gyerekét(16,19,13 évesek)A gyerekek egyedül látják el magukat,úgy hogy az anya küldi nekik postán a pénzt és egy héten kétszer meg is látogatja őket.Az édesapa időközben meghalt .A szomszédok jelentették a hatóságoknak ,de még nem történt semmi. Szerintetek milyen anya az ilyen? És mi vehet rá valakit ilyen szőrnyűségre? Ő magát nem tartja rossznak-azt mondja a saját életét akarja élni.
2011. aug. 18. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Önző, majd, ha meghal az öreg és a gyerekei le se szarják, megbánja, pont most lenne nagy szükség egy anyára, most kezdenek kirepülni.
2011. aug. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

A saját életét élni? A gyerekei is az életéhez tartoznak, ha tetszik, ha nem. Megszülte, nevelje fel tisztességesen őket!

Az ilyen nem anya...

2011. aug. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki tudja,szegény gyerekeknek nem-e jobb az ilyen anya nélkül.Aki nagy korú lehet gyámja a két kiskorúnak. És ha tényleg anyagilag támogatja,,,hát... elgondolkodtató.
2011. aug. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem ember az ilyen szerintem.

Hihetetlenek az emberek manapság.

Szellemileg az anyjuk is gyerek lehet hiába 38 éves.

És sok ilyen korú nő buggyan meg mostanság. Az én anyám se 100% meg szinte minden haverom ismerősöm csonka családba él de bár megjegyzem én is.

2011. aug. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyet nem nevezném anyának!Egy férfi sem ér annyit,hogy elhagyjam a gyerekemet érte.Azt hiszi,hogy azzal elintézte a dolgokat,hogy pénzt küld és meglátogatja őket?Most hogy az édesapjuk is meghalt még nagyobb szükségük lenne az anyjukra.De a pasijának is lehetne annyi esze,hogy ezt elmagyarázza neki,ha már az "anyukának" nincs ennyi.A saját életét akarja élni?Szült 3 gyereket,ők is az életéhez tartoznak.Szörnyű,hogy vannak ilyen nők és még anyának is nevezik magukat!
2011. aug. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%

A szomszédoknak semmi közük az egészhez, eleeve van egy nagykorú, a 19 éves lehet a gyámja a többinek, de a szülői felügyeleti jog meg sem szűnt.


A másik pedig, hogy a dédnagyanyámat kényszerítették a házasságkötésre annak idején. Szült két gyereket, majd amikor azok 10 év körüliek voltak elhagyta őket, és soha többé nem foglalkozott velük.


Budapestre szökött távoli rokonoknál élt, szerelmes lett, és ebből a szerelemből született a nagyanyám.


Szóval ki érti az embereket? A nagyanyámat imádta az anyja, azaz a dédi. A két másik gyereket, pedig az egyik szintén lány volt, soha többet nem akarta látni.


A dédi egész életében dolgozott, imádott engem is, jó anya volt, de az előző életét elhagyta és vele együtt mindenkit, még a vagyonát is.

2011. aug. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
55%
Én most kerültem ebbe a helyzetbe 5 hónapja,és hát nem leányálom.anyu csak a nála sok sok évvel idősebb barátjával van állandóan,én úgy érzem egyedül maradtam:(
2011. aug. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy nagykorú már van, de legalább az anya támogatja őket anyagilag.

Elég naiv nő lehet ha így beszédítette a vénember!


Amúgy sok pasi még szemetebb módon hagyja ott a gyerekeit és még támogatni sem támogatja őket....

2011. aug. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Frico001 válasza:
Te vagy az anya?
2011. szept. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!