Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezért nem hiszem azt, hogy...

Ezért nem hiszem azt, hogy egy férfi is szeretne engem valóban, mert gyerekkoromban apa nem foglalkozott velem annyit, mint anya?

Figyelt kérdés

Hanyagolt, meg nem adott annyi szeretetet, mint anya.


Valami ilyesmit olvastam, hogy a szülők instabil kapcsolata egymás iránt, és ha az egyik fél jobban szereti a másikat akkor az a gyerekben a későbbiekben hasonló zavarokat okozhatnak, mint nekem.


Szerintetek igaz?


2011. júl. 20. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz vagy nem dolog, ez tény. Ez pontosan így van ahogy leírtad.
2011. júl. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Velem is ugyanez volt a helyzet és alkalmi kapcsolatokban kerestem a vigaszt mert nem gondoltam, hogy valaki megszerethet, de találtam egy társat, aki mellettem áll mindenben, csak még mindig kételkedek benne. Tényleg nagy hatással van az emberre a gyermekkora meg a tinédzserkora.
2011. júl. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyértelműen.Bennem ez úgy jön ki,hogy nem tudok hosszan megmaradni valaki mellett,mert nem alakul ki bennem mély szeretet(vagyis szerelem)de jobban belegondolva,lehet,hogy azért hagyok el mindenkit,mert azt hiszem,,hogy elhagynak?Hm

Valahogy fel kell szabadítani magunkban az érzést,rendezni kell az apákkal a kapcsolatot,ha nem is a gyakorlatban.

2011. dec. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!