Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mondta hogy a külső nem...

Ki mondta hogy a külső nem fontos?

Figyelt kérdés
Sokszor hallottam már,hogy a külső nem számít,az a fontos ami belül van..stb.Persze,ezt én is elismerem,hisz lehet valaki egy adonisz,ha közben meg akkora paraszt,amekkorát még a világ se látott,vagy lehet egy nő bombázó,ha közben belül "rohadt",vagy a családban/barátok között sem számít,én úgy gondolom.De ezeken kivül MINDIG ÉS MINDENHOL A KÜLSŐ SZÁMÍT!!!Ha nem nézel ki jól,nem kapsz meg egy állást,ha nem vagy szép,az emberek egyből azt gondolják,hogy belül sem vagy az,és egy szép külsejű emberről egyből azt gondolják,hogy ő biztos kedves,aranyos,jó fej..stb.Ha nem vagy csinos nő/jóképű pasi,nehéz találni párt.Vagy pl.a kövéreket se veszik emberszámba sokan,vagy az anorexiásokat,és megvető pillantásokat vetnek rá,miközben lehet hogy nem is az ő hibájából olyan amilyen.
2011. aug. 18. 18:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
hát nehéz kérdés. valóban így van ahogy leírtad. én véleményem szerint a külső számít, de egy bizonyos pontig. a külső adja az első benyomást, utána változhat a mérce. pl egy jó külsejű embert ha megismerünk akkor csalódhatunk is, és fordítva is így van. én régen csak is jó pasikkal jártam, mára már adok esélyt azoknak is akik nem fullossak, mert ha jól megértjük egymást akkor már nem számít hogy nem egy adonisz.
2011. aug. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
15%
Én sosem mondtam hogy nem számít a külső, igen is számít, és aki azzal jön hogy ő neki nem, az ha egy kicsit is, de hazudik. Csak meg kell nézni egy ember baráti körét.. nyilván a szépnek mondható lányoknak sincsenek hájas barátnői... vajon miért? Nem biztos hogy tudatosan, de olyan emberekkel vesszük magunkat körbe akikkel kellemesen érezzük magunkat, akiknek a látványa nem kell hányingert és undort.
2011. aug. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
első vagyok megint. engem nem mondanak csúnyának, de mégis van hájasabb barátnőm, sőt ducibb pasim is volt
2011. aug. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
46%
Igen,egy elferdült világban élünk,ahol a média elferdíti az emberek gondolkodását,érzelmeit.
2011. aug. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
33%
a középszerű,buta,senkiházi embereknek számít elsősorban a külső. a belső érték a legfontosabb,akinek nem,az ugyanolyan rodhadt belül mint azok akikkel körülveszi magát.
2011. aug. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
"A külső ami megfog, a belső ami megtart."
2011. aug. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
második vagyok, de első :D nyilván ha a barátod volt akkor tetszett neked a külseje is, tehát számodra ő nem volt visszataszító, bizonyos határok vannak. érted hogy mit akarok mondani ? :)
2011. aug. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
a jó külső alatt ne azt értsd h nike v hillfiger v akármien nagy márkájú cuccokat hordasz. beszélgettem már lányokkal erről és egyértelműen az ápoltságot értik a nők a külső alatt. moss fogat meg fürödj meg legyél ápolt és a külsőről ennyi. utána már csak a belső számít
2011. aug. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%
Az aki ronda és vigasztalni akarja magát, vagy aki nagyon szép és azt hiszi mindent csak a csodás személyiségének köszönhet. Amúgy én azt mondom, ha csak beszélgetni akarok valakivel, nem érdekel hogy néz ki csak ne legyen büdös, szakadt, meg ne rohadjon, aztán ennyi. Többet meg én nem akarok másoktól tehát nekem mindegy ki hogy néz ki. Magamra figyelek, mert ettől függetlenül a külső igenis fontos, nagyjából minden téren az életben.
2011. aug. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy ha valaki nem szép, akkor nem kap állást? Nálunk is sok olyan ember dolgozik, aki nem matyóhímzés, meg topmodell, persze ápolatlannak sem lehet mondani őket. Amúgy bizonyos szinten számít a külső. Létesítenél párkapcsolatot egy olyan emberrel aki bár belül egy angyal mégsem vonz szexuálisan? Nem feltétlenül van könnyű dolga pártalálásban annak sem aki szép. Más is kell ahhoz hogy valaki normális párkapcsolatot tudjon kialakítani. Sok mindenen múlik, nem is részletezném. Abban igazad van, hogy az előnyös külsejű emberek bizalomgerjesztőbbek. Pláne ha még a modora is megnyerő. De szerintem ez nem tudatos, inkább tudattalan felfogása a dolgoknak. Lehet hogy tök rendes ember a veled szemben jövő hajléktalan, mégis nemet mondanál ha randira hívna. Az emberek szeretik a szép dolgokat, bár nem minden jó ami szép. De az emberek már csak ilyenek. Vannak olyanok is akik ítélkeznek, és lenéznek ha nem olyan vagy mint ők. Nem mindenki szent.
2011. aug. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!