Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mondta hogy a külső nem...

Ki mondta hogy a külső nem fontos?

Figyelt kérdés
Sokszor hallottam már,hogy a külső nem számít,az a fontos ami belül van..stb.Persze,ezt én is elismerem,hisz lehet valaki egy adonisz,ha közben meg akkora paraszt,amekkorát még a világ se látott,vagy lehet egy nő bombázó,ha közben belül "rohadt",vagy a családban/barátok között sem számít,én úgy gondolom.De ezeken kivül MINDIG ÉS MINDENHOL A KÜLSŐ SZÁMÍT!!!Ha nem nézel ki jól,nem kapsz meg egy állást,ha nem vagy szép,az emberek egyből azt gondolják,hogy belül sem vagy az,és egy szép külsejű emberről egyből azt gondolják,hogy ő biztos kedves,aranyos,jó fej..stb.Ha nem vagy csinos nő/jóképű pasi,nehéz találni párt.Vagy pl.a kövéreket se veszik emberszámba sokan,vagy az anorexiásokat,és megvető pillantásokat vetnek rá,miközben lehet hogy nem is az ő hibájából olyan amilyen.
2011. aug. 18. 18:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
" az a szép,ami akkor is tetszik,ha csúnya"
2011. aug. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Na persze,nekem soha nem voltak barátaim,a legbudosebb,pattanasos fiuknak se tetszek, a sajat anyam nem olel meg ,mert nem vagyok szép! pedig furdok,fogatmosok,jarok fodraszhoz,vannak markas ruhaim is,kedves vagyok mindenkivel.,Tudjatok mennyire rosszul esik majdnem mindennap azt hallani vkitol,h ronda vagyok? mar ettol megkonnyeztem,h ezt leirtam.,
2011. aug. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Sajnos lehet bármit mondani, hogy milyen belül valaki, manapság rengeteget számít a külső. Jobban érvényesülnek, bár hülyeséget beszélek, ez mindig így volt.Szerintem az emberek ösztönösen vonzódnak a széphez.
2011. aug. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Én írtam egy olyan kérdezőnek, aki elégedetlen volt az alakjával, a melleivel, és attól fél, hogy nem fog találni magának senkit, hogy elkerülik a fiúk.


Most is tartom, hogy a szép belső kisugárzik az ember szeméből, kiolvasható az arcából, az egész ember megjelenéséből. Nem kell ahhoz Barbi-babának lenni, hogy valakit szépnek lássunk, vagy mondjunk.


Persze, az alapvető higiéniai követelményeknek meg kell felelni, hiszen ha ez iránt nincs belső igény, nem fakad belülről, akkor a belsővel is gondok vannak, és már teljesen más a kisugárzás is.


Nagyon sokszor hallani valakiről, hogy nem szép, de van benne valami megkapó, valami vonzó, de nem tudom mi. No az a belső szépség, ami megjelenik a külsőn. A mozgáson, a beszéden, a belőle fakadó alapvető kedvességen és intelligencián.

Lehet valaki bombajó nő, és adonis-hapi, ha mindezek belülről nincsenek meg benne, az egész külső nem más, mint egy cukormáz, amely nagyon gyorsan leolvad róla.


De a mondandómból mindenki azt olvas ki, amit akar. Lehet másként is gondolni. Ez az én véleményem.

2011. aug. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nálunk pont fordítva van, csak ronda, kövér nőket vesznek fel, mert ők nem terelik el a férfiak figyelmét a munkáról. Elég érdekes felfogás, de ez van.

Tényleg tudatalatti dolog. A virág sem véletlenül szép. Ezzel mutatja, a méheknek, hogy be lehet porozni. Egy pattanásos, bajuszos, kövér nő azért nem vonzó, mert valószínűleg hormonális zavarok okozzák ezeket a tüneteket, és a ha hormonzavaros, akkor lehet, hogy nem, vagy nehezen tud teherbe esni. Tudom, hogy ez nem tudatos, de ez az alapja, annak, hogy a külső igen is számít.

2011. aug. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

nos, kezdjük a pasimmal: a legtöbb lány azt mondaná, h mi lehet vonzó egy kopasz szemüveges hapsiban, aki nem az a klasszik jóképű srác? én sem tudom, de valami nagyon megfogott benne, ami egy fotó alapján nem látszana, de a személyisége lehengerlő.


folytassuk velem: enyhén túlsúlyos, nem egy tipikus jócsaj vagyok, de mégsem hevertem még parlagon sem bulikban, sem más helyeken.

szerénytelenségnek tűnhet, de gyakran érzem, hogy van kisugárzásom, szívesen ismerkednek velem a férfiak.

és néha tényleg furcsállom, hogy van pár csinos, jó alakú barátnőm, aki nem talál magának pasit, akármerre jár. és ez nem azt jelenti, h én minden jöttmenttel megelégszem.


én már rég túlléptem azon, h a külső számít. szerintem a belső szépség számít, ami láthatatlanul, de látszik az emberen.

2011. aug. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!