Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tartassam be anyámmal az...

Hogy tartassam be anyámmal az ígéreteit?

Figyelt kérdés

Sokszor ígér dolgokat és egyszerűen oda lyukadunk ki, hogy Ő magyarán megmondva lóf@szt nem tud semmiről, én meg sunyiba itt-ott sírok éjjelente, hogy már egy hónapja ígéri és még most sincs semmi változás.

Megértem a helyzetünket, még kicsi koromban sem nyivákoltam azért, amit akartam, pláne most, hogy felfogom mi zajlik körülöttem.

Mi a megoldás? :/


2011. aug. 18. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Fogadd el hogy nem kaphatod meg most amit akarsz.
2011. aug. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Épp ez benne a pláne, hogy semmi pénzbe nem kerül, amit szeretnék, tudom, hogy nem kérhetek olyat, ezért is mondtam, hogy már vagyok akkora, hogy értem, hogy nem lehet.

Annyi lenne az egész, hogy azt mondja, hogy "na gyere, akkor megcsináljuk, amit szeretnél", de még erre sem képes.

2011. aug. 18. 19:02
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

ahogy fogalmaztál,abban semmi tisztelet nem volt,erre mondtam.


ha meg már nagy vagy akkor miért kell anyukád?

2011. aug. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mert egyrészt felajánlotta, megígérte (egy hónapja legalább!!), hogy megcsinálja, ha már nem telik rá, másrészt nem is tudnám magam megcsinálni, harmadrészt meg nem is hagyná, hogy csináljam.
2011. aug. 18. 19:10
 5/8 anonim ***** válasza:

Hajfestés v miről van szó?

(nem bunkóságból kérdezem!)

2011. aug. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szembesítsd vele! Ígér valamit? Írd be a naptárba és előtte való nap emlékeztesd. Vagy hagyd a g*cibe és old meg máshogy.
2011. aug. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
miről van szó pontosan?mit szeretnél?
2011. aug. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Varrónő és tulajdonképpen mindenki más cuccaira van ideje, de arra, amit én kérek sosem. Ha azt mondja, hogy jövő héten meg lesz, akkor örülök, hogyha rá 2 hónapra meglesz vagy pedig lehetőség szerint (ajándékozós ünnep) megveszem magamnak. Viszont ilyenkor megy a vita, hogy miért vettem meg, Ő is megvarrta volna. Inkább nem szállok vele ilyenkor vitába, mert tudom, hogy én jövök ki belőle rosszul.

Akárhányszor próbáltam már vele erről beszélni, mindig az sűlt ki belőle, hogy állítsak a nagyképűségemen (amit furcsa módon csak Ő lát), a bunkóságomon és a hangnememen, pedig csak csak dolog elé állítom, hogy márpedig megígérted..

2011. aug. 25. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!