Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkoris szexeltek, ha a...

Akkoris szexeltek, ha a szüleitek otthon vannak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a szüleimmel laktam, és ott aludt velem a barátom, mi csináltuk. Pedig panel lakás volt. Persze csak csendesen...
2011. aug. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

max. petting:P a szextúl hanngos nálunk x)

17L

2011. aug. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy anyával egyedül élünk egy házban,és egybe nyílnak a szobák.Eddig még 1 barátom sem tudott ugy itt lenni hogy anyám ne jött volna be,volt hogy leült az ágyamra és órákig it ült velünk,vagy direkt hozott enni meg sütit hogy lássa mit csinálunk.18/L vagyok,a barátomék szüleit nem zavarja,de nálunk lehetetlen lenne,mondjuk anya nem is tudja hogy nem vagyok már szűz.
2011. aug. 18. 22:08
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
akkor talán mondd meg neki, hogy mi a szitu és , hogy szükségetek van egy kis egyedüllétre. ha jófej, akkor enged valamennyit, ha nem, akkor se változik semmi.
2011. aug. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nemrég én is pont ezt a kérdést tettem fel.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__21..

2011. aug. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Mond meg neki hogy már nem vagy szűz.
2011. aug. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

mivel nem élek már anyummal, ezért max a szomszédok előtt lehet kicsit cink, h olyan hangos vagyok, hogy egy tüzérségi ágyún túlteszek :)

amúgy meg lexarom, a saját lakásomban akkor szexelek, amikor akarok. egy orgazmus kb 2 perc, ennyit kibírnak :)


régen, amikor még "otthon" laktam, akkor anyum lelépett a pasijához, amikor átjött a barátom. a saját érdekében. meg az enyémben is. egyszerűen csak úgy jó az egész, ha hangosan csináljuk ;)

2011. aug. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!