Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szüleitek megengedik, hogy...

Szüleitek megengedik, hogy igyatok vagy cigizzetek otthon?

Figyelt kérdés
Ez főleg a tizenéves gyerekeknek szól ,mert nekem soha nem engették meg még a mai napig sem.
2011. szept. 4. 16:24
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Cigit nem hiszem, hogy engednék, de nem is cigizek. Inni igen, de csak keveset (csokilikőr, vagy bármilyen más likőr, citromos sör, meg az ilyen enyhébb piák, a többit utálom, és csak akkor iszom, ha rámerőltetik). :))


14/L

2011. szept. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
83%
inni csak úgy kóstolóba adnak, cigizni csak társaságban cigizek.. de ha elmegyek vkikkel utcai piálásra v bárhova akkor mindig adnak valamennyit piára: DD 16/L
2011. szept. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 doboszoli ***** válasza:
67%
Kezdenek vele megbarátkozni.D)
2011. szept. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
67%
nekemtudják, kinn vannak velem teraszon mikor cigizek, inni meg szoktak nekem venni,általában csak bort hogy legalább tudják h mennyit pusztitok be, és hogy nem páleszt meg hasonlokat:D imádom őket, 16/L
2011. szept. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

én pár szál cigit elszívok néha,de azt csak kint- ezt kifejezetten utálják inni engednek régota, az nem zavarja annyira öket

ezek 3éve folynak itthon:) tehát cigi nem vizipipába beletörödtek

19/F

2011. szept. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
67%
16/f pia bármikor cigiért megölnének
2011. szept. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Sört, bort, pezsgőt, mindent, de nem vedelni. Néha iszok egy pohárral. Nem cigizek, nem tudom mit szólnának érte, mert senki sem szíjja azt a szart. :D 17/F
2011. szept. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Persze, hogy nem... De a vadász szted kólának vagy bornak látszik?
2011. szept. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%

A cigit már megengedik. Lazán rágyújtok előttük, nem para.

Az alkohol már más tészta, mert a szüleim elég allergiásak rá. Minap egy doboz sört akartam meginni, rákérdeztem apumtól, és kb leordította a fejem. Máskor meg együtt ültünk le whiskyzni, jól berúgtunk, és beszélgettünk egy hatalmasat. Szóval elég változó, mind anya, mind apa részéről. :)

L/17

2011. szept. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

cigit szerintem anyum engedné még ha ideges is lenne, apám nem. piálni szoktam apámmal de azért nem sokat. azt meg tudják hogy szombat esténként elég sokat iszok

14/F

2011. nov. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!