Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Börtönben van a férjem....

Börtönben van a férjem. Várjak rá 4 évet? 2015 augusztusában fog szabadulni.

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 10:41
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
74%

Az azért elég nagy hülyeség hogy várj rá és ha megtetszik valaki akkor ne habozz. Olyan mintha az lenne a lényeg, tök mindeggy ki, csak legyen valaki akit majd dobhatsz ha kiszabadul és úgy gondolod. Oké hogy börtönben van, de azért mások érzéseivel ne játszadozzon senki! Mond meg neki nyiltan hogy vársz-e rá vagy sem.

Az is hülyeség hogy rég baj ha eszébe jut hogy várjon-e rá. Teljesen normális ha valakinek egy ilyen hír hallatán eszébe jut hogy most mi lesz velük, és elizonytalanodik. Négy év nagyon sok idő!

Kérdező, neked csak annyit tudok mondani, hogy én a helyedben nem tudnék várni rá ennyi időt (kivéve ha van közös gyerek), de ahogy t érzed!

2011. aug. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
69%
Ha én börtönbe kerülnék, elvárnám, hogy azon a napon, mikor bekerülök, megmondja a párom, hogy vár e rám vagy sem, mert tudom mihez tartsam magam. De milyen szörnyű lehet, hogy meglátogatnak egy héten háromszor, majd napok, hetek, akár évek múlván az egyik látogatás során közlik, hogy nem jönnek többet, ennél nagyobb árulás nincs..
2011. aug. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
85%

Utolsó, ne legyél ilyen szigorú.

Hogyan lehetne garantálni, hogy a szerelem ennyi év múlva is megmarad, főleg így, hogy nincsenek is együtt?


Egy kapcsolatért tenni kell, életben kell tartani, magától ez nem megy,és akkor sem, hogyha az egyik fél börtönben van, akkor sem. Természetesen megpróbálnék várni rá, de szerintem ennyi idő csak a legnagyobb szerelmeket nem öli meg.

Nem is beszélve arról, hogy annyit változunk ennyi idő alatt, főleg a börtönben ülő.. Hogyan garantálhatná akárki is, hogy utána még összeillenek-e.

2011. aug. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
63%

Én most úgy érzem, hogy várnék a Páromra. De ahogy ismerem (nem hisz a távkapcsolatba-és ezt felfoghatjuk annak is akár) Ő nem hinne benne, hogy kitartana a kapcsolat addig. Iszonyú nehéz lenne, az tuti. De én megpróbálnám. Addig tanulnék valamit, vagy legtöbb időmet a családommal tölteném, fejleszteném magam. Így tudom jelen pillanatban elképzelni.

23N

2011. aug. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
64%

"Különösen nagy értékű lopás miatt van börtönben "


Vagyis te is jól éltél a "szerzett" javakból !!!

Neeeeeeeem?

2011. aug. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 11:20


Igaza van ennek a hozzászólónak.

2011. aug. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
43%
Hát miért lopott egyáltalán? Nem mindegy, hogy az árva kisgyerekeknek adta volna vagy magán célra... :D
2011. aug. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
52%
Én megvárnám a férjem. Ha azt mondaná, nem mennék be, de mindenképpen megvárnám, számomra nem lenne kérdés. De mi már együtt vagyunk egy ideje, és gyerekeink is vannak.
2011. aug. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
68%

"Különösen nagy értékű lopás miatt van fegyházban"


Elso korben nem a 4 ev tavollet a kerdes tehát!

Hanem az, hogy a Te értékrendeddel mennyire fér össze az, hogy a letezo legintimebb kapcsolatod egy ilyen emberrel legyen...

2011. aug. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
66%
Olyanra alapból nem várnék egy percet sem, akiről kiderül hogy lopott, ráadásul ezek szerint nem is egy szelet csokit.
2011. aug. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!