Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Börtönben van a férjem....

Börtönben van a férjem. Várjak rá 4 évet? 2015 augusztusában fog szabadulni.

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 10:41
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
71%
Hűséget esküdtél - bajban van - vele kell maradni - és segíteni megjavulni. Fog sikerülni! A bűnért büntetést kapott, ha letöltötte nem szabad tovább büntetni. Segítsünk egymásnak megjavulni, jónak lenni.
2011. aug. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
92%

Jaj, ezek a rózsaszín hozzászólások...

Én ismerek ilyen férfit, kb. ő is 4-et húzott le a sitten, csak nem egyhuzamban. Közben asszony megszabadult tőle, ő meg rögtön keresett magának egy öregedő csajt, akit aztán teljesen behülyített, annyira hogy az illető a börtönben ment hozzá feleségül. Meg is várta a herceget, aki jött is mikor eljött az idő. Mikor újra bekerült, csak az adósságait hagyta az új asszonyra, jónéhány haragos és becsapott embert, akiktől kölcsönkért örökbe, no meg egy 200ezer Ft-os bírságot a gázművektől, mivel a gázórát is megbütykölte...Ekkorra már tudta az asszony, hogy nem csak másoknak, neki is szeret hazudni, már a kapcsolatuk legelején más nővel csalta. Így hát férjurára várván ráébredt, hogy nagyobb hülyeséget követett el, mint egy 18 éves, amikor hozzáment feleségül egy ilyen emberhez. A jóember szerelmes telefonokkal és levelekkel bombázta a börtönből, magam is olvastam néhányat, majdnem meg is könnyeztem, mert még ő maga is elhitte ott a börtön homályában azt amit írt. Szerencsére az új asszony az éhenhalás küszöbén, hős lovagja adósságait nyögve már józanabbul olvasta a szerelmes sorokat és mire férjura szabadult, el is vált tőle. Szabadulás után hazaköltözvén szüleihez új asszony után nézett, akit hamarosan meg is talált, igaz már rögtön az elején megcsalta az előző nejével. Anyukájának mindenfélét hazudott, no meg az új asszonyjelöltnek is. Amúgy jól egymásrataláltak, mindenhova kocsival mennek, a kb. 50 m-re lakó anyukájáékhoz is. Igaz, tele vannak adóssággal, de a napi adag Marlboro meg van a családnak, no meg az édesanyához járnak át enni és cigiért. A kutyájuk ugat, meg ráadásul enni is akar, ezért börtönből szabadult új életű emberünk azt találta ki, kirakják egy tanyánál. Az új asszony meg rögvest beleegyezett. Csakhogy a kutya hazatalált, mert hát nincs neki senkije, neki ők a minden ami erre a nyamvadt életre juthatott, most ott eszik a legyek egy láncon a ház mögött. Fizettem volna én neki a kutyakaját, ha tényleg ez lett volna a probléma, de hát csak kifogás volt, hogy nem tudnak neki enni adni, hisz a napi cigi betevőre mindig jut...

A nőnek ez a férfi az Isten, akire ifjúkora óta áhítozott. Annakidején még jártak is egy röpke hétig. Mily romantikus az élet, oly sok hányattatás után egymásra találtak újra a szerelmesek.


Csak jelezném, hogy akinek nincsenek gátlásai egy területen, annak általában más téren sincsenek.


Sok boldogságot!

2011. aug. 22. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
92%
Aki társat választ, sorsot választ magának. És mivel ez az egy életünk van, nem mindegy milyen sorsot választunk magunknak.
2011. aug. 22. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Ha olyannak szereted a férjed, amilyen, akkor várd meg. Menj be hozzá mindig, tartsd vele sűrűn a kapcsolatot és benne a lelket. Nehéz lesz, de szerintem azért 4 év nem a világ vége.


Ha a bűnét úgy követte el, hogy ezzel benned is egy világ dőlt össze, azaz téged is becsapott, mert nem ilyennek mutatta magát, akkor ne várj rá.

2011. aug. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Szerintem is azon a vonalon kéne tovább menned hogy nem. Mert tényleg ugye itt kérdezed, szóval TÚL NAGY kötödés nem lehet. Nagyjából ezen múlna hogy most várj e valakire vagy sem. Szerintem ebből is az lesz, hogy majd csak mostnál jobban rágódsz rajta, aaaj de azt írták hogy igen, meg nemet is.


Csak rágódsz aztán mire letelik a 4 év már nem is érdekel csak örülsz hogy végre már és ráment az egészséged.


Gondolom ki lehet bírni, de én úgy érzem te nem szívesen csinálnád, csak nem akarod megbántani vagy rossz feleség lenni hogy nem vártad meg. Ha házsasági tanácsadó lennék hát nem tudom, 4 év azért sok idő.


És vannak rossz házasságok az tény, semmi se garantálja hogy miután kijön minden olyan lesz mint volt, vagy egyáltalán rendben. Ő nem tudom miért van börtönben ha ártatlanul az gáz, ha nem akkor meg számolnia kellet volna ezzel, nem kötelességed hogy megvárd amíg kijön.


M röviden saját egészséged fontosabb. Ha te ezt akarod meg tudod vállalni, ok. Ha meg nem hagyd a francba minél előbb annál jobb. Én ott hagynám bár fogalmam sincs körülményekről. Másfelől 1évig volt börtönben valakim, mondjuk rá konkrétan rásóztak valamit na semmi komoly de mind1. Azért 1 év se kevés főleg ott. És miután kijött, hát nem boldogan éltek míg meg nem haltak.

2011. aug. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Te a társa vagy

és a bűntársa is, hiszen végig tudtál róla és élvezted a hasznait is !!!

2011. aug. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Jaj hagyjuk ezt a tartsd a lelket benne szöveget, senki nem kényszerítette lopásra, akit meglopott annak ki pátyolgatja a lelkét. Bűnöző, egy ilyennel akarod leélni az életed, Majdnem biztos, hogy vissza fog kerülni.Ha egy gyerekkori botlás lenne, 1-2 év, és nem tervezett bűntett még ok, de így.
2011. aug. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Igen ezt én is hülyeségnek tartom. JAaaajj szegény, még őt sajnáljam hogy lopott mert a mai gazdaság meg minden. Akkor mért is nem megy lopni mindenki. Ha valami kemény legény bűnözőtől, csalótól,, lopott akkor még elmegy robin hoodnak. De ha kirabolt például egy családot finoman fogalmazva elmehet a büdös f***ba
2011. aug. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, nagyon érdekel, hogy alakul most az életed?

Kitartasz még a párod mellett?

2013. jan. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!