Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Plasztikáztatni szeretnék 18...

Plasztikáztatni szeretnék 18 évesen. Lefogytam és ezt egy testrészem meg sinlelte. A mellem. Undorom van ha ránézek még a tükörbe sem nézek bele mindig eltakarom. Jövő nyárra tervezzem. Anyu támogat benne. De apu ellenzi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Köszönöm a normális válaszokat! 18L
2011. aug. 19. 18:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Megvan rá a pénzed? Apud miért ellenzi?


Egyébként úgy tudom, hogy szülés előtt nem ajánlatos a plasztika, de ez nem biztos.

2011. aug. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
49%
műtét mellett vagyok, apu még gyereknek néz, nem tudja milyen nőként élni "csúnya" mellel... viszont arra gondolj, hogy majd ha babád lesz, a terhesség alatt megint elromlik, és szoptatni se fogsz úgy tudni, lehet újra kellene csinálni, én lehet várnék babáig vele, de így meg nehéz megtalálni az apját, szóval... ha nagyon nagyon tényleg igazán ronda lett, akkor megcsináltatnám
2011. aug. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
56%
Én is támogatlak, ha megtehetitek menjél, fiatal vagy még, neked jól kell érezned magad a bőrödben.
2011. aug. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
50%

Ne fogd fel ennyire tragikusan, nem a melled vagy te. Ennek ellenére ha a közérzeteden javítana, akkor vágj bele.

Én is elég fiatalon (16-17 évesen) megszabadultam 25kg-tól, emiatt az amúgy nem kicsi melleim úgy megereszkedtek, mintha 50éves lennék 2 gyerek után. Kellemetlen, nem esztétikus, nem tudok melltartó nélkül ruhát felvenni, egy szóval nagyon zavaró, és igen, önbizalom-romboló tud lenni. Én is műtétet tervezek, ha egyszer összegyűjtöm rá a pénzt. De addig sem kesergek, élem az életem, te is tedd ezt (:

2011. aug. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
65%

"nem tudja milyen nőként élni "csúnya" mellel"

Sokszáz évig tudtak az emberek természetesen élni. Röhej ez az egész, hogy rögtön kés alá akartok feküdni, plasztikcsirkék.


Apukádnak igaza van.

2011. aug. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%
Csak akkor vállald, ha utána 10 évenként tudsz finanszírozni egy újabb műtétet, hiszen az implantátumot bizonyos időközönként cserélni kell. Különben ott rohadna meg a műanyag a melledben. Nem tudom, megéri-e belevágni az egészséges mell szöveteibe, szétszabdalni, szétnyiszabolni az egyébként egészséges melled húsát, és begyömöszöltetni a szöveteid közé valami műanyag zacskót.
2011. aug. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
71%
Apukádnak van igaza! Ameddig nem szültél/szoptattál felesleges megcsináltatni, mert komoly gondjaid lehetnek belőle. 18 évesen még közel sincs kifejlődve a tested, még változni fog, így a most természetesnek tűnő mell félelmetesen művé változhat. Ráadásul az implantátumot x évenként cserélni kell, ami friss heget, és még több pénzt jelent. Várj még vele picit!
2011. aug. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
26%
Igen úgy éltek, mert nem tudtak mit csinálni, de ruhában, akkor is próbáltak csalni. Ha lehetősége van menjen, így élje át a fiatalságát, hogy tükörbe se néz?Hogy fog társat találni, ha magától is undorodik?
2011. aug. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem is ez a te saját egyéni döntésed. Ha így jobban érzed magad ám legyen. Szerintem ez viszonylag drága dolog lehet. De ha van rá pénzed vagy a szüleid nem sajnálják rá akkor nyugodtan.
2011. aug. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
23%

100%-osan megértelek, kérdező. Én 140 kilóról fogytam le 56-ra, 4 év alatt, mégis nagyon megsínylette a bőröm.. Főleg a mellem és a hasam. Gátlásosabb voltam, mint kövéren...


Sok sikert neked is a műtéthez! Én megcsináltattam a melleimet és a bőrömön is végeztek 1-2 beavatkozást.

2011. aug. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!