Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 évesen mit tudnék tenni? A...

14 évesen mit tudnék tenni? A szüleim elváltak a faterom piás nagyon az anyám meg nem törődik velem egyáltalán..

Figyelt kérdés

az anyámnál vagyok elhelyezve de nem törődik velem magának megvesz mindent annyi aranylánca van hogy számolni sem lehet őket(van köztük 100000 Ft-nél jóval drágább is) és amikor kértem tőle telefont karácsonyra azt mondta nincs pénz úgy szereztem pénzt hogy kiloptam a pénztárcájából 14e-t 1 telóra észre sem vette mert van a 1e sekből rengeteg (mániája a 1000-s bankjegy) és abból kivettem 14-15-t

utána pár héttel mondtam hogy ruhát kéne venni mert már a bokámon vannak a hosszúnadrágok csak az miatt van 1 normális nadrágom hogy legyen mibe suliba járni magamnak mosom a ruhát kézzel és akkoris rámszól hogy ne paaroljam a vizet mert drága születésnapomra számítógépet kértem volna csak tudtam hogy úgysem kapok most is az unokatesóméktól írok mit tudnék ilyenkor tenni?


2009. ápr. 15. 16:45
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
elfelejtettem írni hogy fiú vagyok
2009. ápr. 15. 16:46
 2/19 anonim ***** válasza:
9%

Gratulálok,hogy lopsz a saját anyádtól! Ha felnősz és valamit nem kapsz meg, akkor is ellopod??

Nőjj fel kiscsillag!!

2009. ápr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyszülők?közelebbi rokon akivel beszélhetnél?
2009. ápr. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

első: kaját sem ad B+ nemtom te mi a f*szt tennél ebben a helyzetben

második: nagyszülők meghalta keresztszülők a legközelebbiek de az a baj h egy faluban lakunk

2009. ápr. 15. 17:04
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Lopni valóban helytelen, viszont anyukád viselkedése se normális. A család többi tagja, nagynénik-nagybácsik-nagyszülők? Próbálkoztál már a helyi önkormányzatnál, családsegítőnél, gyámügyön, elmondani, hogy mi a helyzet, hogy anyukád szórja a pénzt magára, te meg el vagy hanyagolva?
2009. ápr. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
96%

jól mondja a 17.08as

majd elbeszélgetnek anyucival azt ne félj minden rendben lesz. reméljük.

2009. ápr. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos szülőket nem választhatunk... Sz*r helyzetbe vagy az tuti... Tényleg én is csak azt tudom mondani amit az előzők.. Keress fel hivatalos szerveket, valami csak lesz... És kitartás!!! Ha vmi fejlemény van, akkor azért tessék minket értesíteni :)
2009. ápr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
És még: szólj az iskolában az osztályfőnöködnek, vagy bárkinek a tanárok közül. Biztosan akad, akivel bizalmas viszonyban vagy. Van az iskolákbam a gyerekeknek érdekvédelmi képviselője. Neki hivatalból kell foglalkoznia ilyen esetekkel.
2009. ápr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
46%

Már ne is haragudj, de ha kajára loptál volna , akkor megérteném, de nem kaja miatt tetted, hanem telefonért ami egyáltalán nem létszükséglet.

Bár nem hinném- de ha ennyir rossz tényleg a helyzet beszélj az osztályfőnököddel.

14 éves még nem igazán tudod megítélni a dolgokat, nem lehet, hgy csak dühös vagy és eltúlzod?

Nem azt említed problémaként, hogy nincs kajád vagy fázol, hanem, hogy nem vesz neked számítógépet. 14 évesen én sem kaptam azt, mégis felnőttem.

2009. ápr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
19.23asnak:nem kapta mg,de az olcs telefont se és nem azért mrt anyucinak nincs pénze.Ha nem lenne pénze valóban és azért nem veszik meg neki az más,de így??
2009. ápr. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!