Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elváltak a szüleim. Hogy...

Elváltak a szüleim. Hogy tudnám megkeresni az apukámat?

Figyelt kérdés
1éves koromba váltak el. Most 21 vagyok. Nemtudom, hogy azért nem keres meg mert nem érdeklem vagy mert fél, hogy mit gondolok róla vagy ilyesmi. Érdemes egyáltalán ennyi év után ilyennel próbálkozni?
2010. júl. 20. 14:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
én 14 vagyok és ugyanez van velemis..szóval engem is érdekelne:(
2010. júl. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én megkeresném és megkérdezném, hogy miért váltak el, miért nem keresett...stb. És esetleg ha nem olyan nyomós okok végett váltak el akkor megbeszélném vele, hogy újabb találkozás.
2010. júl. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagy felelősség ebben tanácsot adni.

Kisebb a valószínűsége annak, hogy azért nem keres, mert nem tudja hogyan kell, vagy fél, vagy nem talál.

Ha megkeresed, megtudod, mi az ok, viszont ott a csalódás esélye.

Melyiket viseled el inkább?

2010. júl. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Lehet nem is akarok ugy kapcsolatba kerülni vele. Csak inkább látni akarom. Tudni hogyan mozog, hogyan beszél ilyesmi, hogy hasolnítunk-e vagy valami. Nemtudom.
2010. júl. 20. 14:43
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Hát először az anyukádnál érdeklődj, aztán anyakönyvvezető jegyző szerintem őők tudnak segíteni.
2010. júl. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Annyi netes ismerködős lap van, hogy az egyiken biztos fent van. Ha tudod a nevét esetleg van egy fényképed akkor keresd végig a májvipet, iwiwet, fészbúkot, baráti kört.
2010. júl. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Szerintem ez természetes dolog hogy vágyódol az edés apukádra.

Szerintem ezt anyuddal kellene először megbeszélni a részleteket .

Miért hagyott el minket ?

Esetleg mit szólna hozza ha fel veszed vele a kapcsolatot.

Szerintem megértene.

2010. júl. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia, én 19 vagyok és hasonló a helyzet nálam is, én is gyakran gondolkozom ezen, aztán mégse keresem meg soha, mert nem akarom megbolygatni a családi dolgokat... De talán majd egyszer megteszem. Bár azt hiszem, inkább neki kellene, nem én tehetek róla, hogy nem tartotta/tartja velem a kapcsolatot, és lehet ez éppen azért van, mert nem is érdeklem :S
2010. júl. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Ezen énis gondolkoztam, de mivan h a csak azt hiszi hogy haragudnék rá amiért nem keresett meg már 3éves koromban. Nekem ezis logikusnak tűnik bár lehet csak önámítás :S
2010. júl. 20. 22:21
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Melyik megyében élsz? Sikerült azóta megtalálni?

Ha igen, hogy láttál neki? Én is hasonló gondokkal küszködöm.

23N

2012. márc. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!