Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ciki az, ha nem viheted...

Nagyon ciki az, ha nem viheted a párodat a lakásodra (szülőkkel élsz) mert szégyenled a környezeted? Ezt meg lehet érteni?

Figyelt kérdés
Van aki így van?
2011. aug. 20. 07:28
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Pontosabban mit szégyellsz?
2011. aug. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Hát ezt beszéld meg a pároddal, és legyetek többet nála.

De mi az amit szégyellsz,változtass rajta!

2011. aug. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ahhoz én kevés vagyok. Régi ház roggyant sok régi cucc ami nem az enyém. szóval értitek. Én nem dobhatom ki más szemetét.

A kérdésre: szerintetek nem ciki ha nem hozok haza senkit?

Ez sértő lehet a másik félre nézve?

2011. aug. 20. 07:50
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
a másik félre nézve szerintem nem,szüleidre nézve inkább sértő.
2011. aug. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Nálunk is vannak "dolgok" és "dolgok"...ettől függetlenül haza hozom a páromat néha. Ő nem ezért szeret, hanem azért aki vagyok.

Néha pl kellemetlen. Én azon gondolkodom anyósékat hogyan hozom majd fel...:-S

Na de túl élem azt is majd, gondolom...

2011. aug. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

nem neked kell szégyellned a házat és a bútorokat. Te nem tehetsz róla, hogy a szüleid nem költenek rá, az hogy mi okból már teljesen mindegy. Az én szüleim is alig alig költöttek a házra és nagyon kezd lelakva lenni, de ez legyen az ő szégyenük, mert őket minősíti a dolog nem engem. Mikor elkezdtem dolgozni akkor persze elvárták, hogy festessek ki, a szobákból kidobáltam a régi rossz szakadt szőnyegeket és padlót tettem le, bútorokat vettem,modernebb konyhai felsztereléseket.

Rengetek pénzem el ment erre, de legalább egy szépnek mondható környezettet teremtettem. Majd mióta külön költöztem, mert saját családom lett, megint ott tartanak ahol előtte, újra kezdik lelakni és egy tűt nem raknának arrébb, hogy jobban nézzen ki a ház.

e érezd magad kellemetlenül, és a szüleidet beszéld rá, hogy legalább 2 havonta költsenek a házra egy kis pénzt.


A párod is biztos, hogy szeretné megismerni a szüleidet.

2011. aug. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

talán meg lehet érteni,hisz ha tényleg sok a szemét, valószínűleg a párod sem szívesen tölti ott az idejét!

De a saját szobádat rendben, tisztán lehet tartani.Hány éves vagy? Beszéld meg a szülőkkel, hogy téged ez zavar,és takarítsatok ki,tegyetek rendet!

2011. aug. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azt csinálom, most éppen az udvarban lomtalanítok :D
2011. aug. 20. 08:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen problémán régen, alig vagy egyáltalán nem mertem felhívni hozzánk az aktuális pasit. Aztán a legutóbbinál erőt vettem magamon és felvittem. Úgy döntöttem, hogyha szeret, akkor a legkevésbé a lakásunk állapota fogja érdekelni. Volt 1-2 perc kínos feszengés a részemről, amikor felvittem és láttam, hogy körbenéz, de tényleg a világon semmit nem változtatott a hozzáállásán, megállapította, hogy oké, itt ez van. És kimondottan szeretett nálunk lenni, jobban mint otthon, pedig nekik sokkal szebb és nagyobb a házuk. legyen rend és tisztaság, amikor felviszed, ennyi.
2011. aug. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hát én még fiatal vagyok de nem akarom felhozni mert nincs saját szobám és ez nagyon ciki nekem. utálom persze, de anyáék sajnálják a pénzt arra hogy egyen egy kis magánéletünk is. (lenne.) szóval úgysem tudnánk itt kettesben lenni,a szüleim meg nem különösebben kíváncsiak rá úgyhogy minek hozzam fel. amit akarunk azt megoldjuk bokorban próbafülkében is.
2011. aug. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!