Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítsak ezért vele? Szüleim,...

Szakítsak ezért vele? Szüleim, leginkább anyám nem bírja őt elviselni, mert szélhámosnak mondja és a családját is lenézi.

Figyelt kérdés

23éves lány vagyok, már több, mint egy éve együtt vagyok a barátommal. De anyám ezt egyre nehezebben viseli el és beleköt ott ahol tud. Szélhámosnak mondja mert régen sokat járt bulizni és sok barátnője volt. De mióta velem együtt van nem jár bulizni nélkülem csak velem és barátnője sincs másik. Ez biztos, mert a nap folyamán több órát is beszélünk. akár éjszaka is és mindig felveszi a telefont. Ez nem is baj, hogy őt piszkálja de már kezd belekötni a családjába is. A szüleibe a testvéreibe mindenkibe. Uszítja egymás ellen őket. A munkahelyén olyan infókat mond el rólunk meg a családjáról amihez senkinek semmi köze.

én meg ezt nem bírom tovább. Nem akarom, hogy bántsa se a srácot sem a családját.

Szeretjük egymást meg a közös jövőt tervezzük, de félek, hogy anyám miatt sosem lehetnénk boldogok. ha szétmennénk akkor is uszítaná a viszályt. jobb lenne neki inkább egyedül? Mit gondoltok róla?


2011. aug. 20. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Azt hogy bolond vagy ha a srácot bünteted anyád hülyesége miatt! Nem is értem ez egyáltalán kérdés lehet-e, ha kirakod akkor nyilván újra eljár bulizni mert mi mást tenne, járjon könyvtárba ismerkedni? És akkor hallgathatod hogy anyád azt mondja majd: "én megmondtam"
2011. aug. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

életed legnagyobb hibáját követed el, ha emiatt szakítasz a szerelmeddel!

az én anyám is ilyen...én megtanultam kezelni a helyzetet: soha semmit sem mondok el neki, ami a barátommal kapcsolatos, így nem is tud mit pletykálni. ne törődj azzal, amit mond. a másik, hogy költözz el otthonról, költözzetek egybe.

20/l

2011. aug. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem szólónak. Ülj le anyukáddal, és beszéld meg vele, hogy fontos neked ez a fiú, szereted, tervezel vele, és próbálja meg ő is megismarni, győződjön meg saját maga erről. Ha a barátod is ugyanúgy szeret téged és tiszteli a szüleidet akkor ő is megpróbálhat kicsit barátian közelíteni feléjük..it nem arra gondolok, hogy csokikat vigye, vagy egyéb ajándékokat, együtt kell lenni, beszélgetni, megismerni és elfogadni a másikat...


33/F

2011. aug. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Cintia180 válasza:
Az en nagymamam volt ilyen de nem foglalkoztam a velemennyel akit szeretsz akkor mindig maradj mellette en is igy voltam de nekem mostmar a ferjem es 7 honapos lanyunk van szoval mar nem kothet bele a dolgainkba
2023. ápr. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!