Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 41 éves lesz az apám és nem...

41 éves lesz az apám és nem tudok mit venni neki de leginkább készíteni akartam neki vmt. Adjatok ötletek léccci?! De csakk akkor írjatok ha értelmes válszt adtok!

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Te fiú vagy, lány vagy? Milyen idős? Mihez értesz? Valami halvány ötlet?
2011. márc. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kevés az infó. Egyáltalán mennyi időd van? Mi van otthon? Mit szeret apukád (mi a hobbija, milyen stílus tetszik neki, mi az, ami esetleg hiányzik neki)?

Én például csináltam üvegfestékkel faliórát, azzal sikerem volt. De amúgy is kellett már egy óra :)

2011. márc. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tetris ***** válasza:
Süssél egy finom tortát.
2011. márc. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szobanövény?én mindig azt veszek a szuleimnek (szerencsere nem kell 2x vasaroljak mert egyik 25-a masik 26-án született) estleg valami drágább.értékesebb toll?
2011. márc. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha szeret otthon barkácsolni, de mindig keresi melyik zsebébe tette a fogót, mérőszalagot, szöget, csavart stb. Akkor varrj neki valami övtáska szerűt, ami nem csak elől, de oldalt is rekeszes.

Bár ehhez még az is kell, hogy szeress, tudj varni na meg anyag és idő is.

2011. márc. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!