Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is érzi magát a férje...

Más is érzi magát a férje mellett nagyon magányosnak (két gyermekünk van és már leginkább csak háztartási alkalmazottként és anyaként számítok)?

Figyelt kérdés
Nagyon hiányzik,hogy még szenvedéllyel megöleljenek...lehet,hogy 36 évesen már bele kell törődni egy ilyen házasságba.Sok-sok próbát tettem már,de a férjem elviseli,hogy már közöttünk nincsen férfi-női kapcsolat.Azt hiszem iszonyúan elkeseredett vagyok.
2011. júl. 23. 20:09
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Én elhiszem. :-)
2011. júl. 23. 20:12
 2/19 anonim ***** válasza:
81%

Válj el. 36 évesen még rengeteg dolog vár Rád. SEMMIBE nem kell beletörődni.


Az első válaszoló meg egy paraszt, ne is foglalkozz vele.

2011. júl. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

A válástól közhely amit írok,de a gyerekek tartanak vissza én arra gondoltam,hogy lehet,hogy a beletörődés az egyetlen út.

Apaként mindent elkövet.

2011. júl. 23. 20:14
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
Mi lenne ha slílust váltanál. Kicsínéd magad a munkába, minden nap. Extra smink, más ruhák, mosoly, jókedv... tudod női praktikák. Ezt több héten át, vegye észre, hátha észbe kap.
2011. júl. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ah ezeken már mind túlvagyunk.
2011. júl. 23. 20:16
 6/19 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem is újra lángra kéne lobbantani a házasságot!! Ennek nézz utána. :)

Én azért sok sikert kívánok, remélem egyben marad a család!

2011. júl. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
én elváltam két gyerekkel pont ezért..nagyon rossz volt az elején..de most már csak azt bánom h nem előbb léptem meg...és még akkor is ezt tanácsolná ha 50 éves lennél.
2011. júl. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%
Hú, nem egyszerű. Tudom ez is közhely, de kezdjél el sminkelni, öltözködni stb. Járj el edzeni, emberek közé. A kisugárzásod pozitív lesz. Meséld el neki, hogy flörtöltek veled, talán visszatér a vadászösztöne. Ha nem sikerül, gondolkodj el, mert nem csak anya vagy, hanem nő is. 36 évesen nem szabad ezt feladni.
2011. júl. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

"Fuckyouimfamous válasza:


Ha gondolod írj privit:)

Szívesen segítek rajtad + full diszkréció;)"


Hogy te mennyire segítőkész vagy :-D!

Jól van gyere édesem ...200 kiló vagyok ,sosem szőrtelenítek,jelenleg egy otthonkában várlak.

Egyébként nálam lelkesebb asszonykával még nem találkoztál!Nem bánod meg!


Most el tudnál indulni?Tényleg nagyon sürgős lenne!

2011. júl. 23. 20:24
 10/19 A kérdező kommentje:

"én elváltam két gyerekkel pont ezért..nagyon rossz volt az elején..de most már csak azt bánom h nem előbb léptem meg...és még akkor is ezt tanácsolná ha 50 éves lennél."


Azóta hogy alakult az életed?

2011. júl. 23. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!