Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha neked és párodnak jol...

Ha neked és párodnak jol menne a sora pénzileg, hogy tennél? Az édesanyáméknak minden hónapban kölcsön kell adni amit persze vissza is adnak! A párom szerint használják a pénzünket, szerintem viszont igen is segítsünk ha tudunk! Mi a normális?

Figyelt kérdés
Nem ön hibájukbol vannak rossz anyagi körülmények között!
2009. ápr. 15. 18:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

én mindenképpen segítenék.még akkor is,ha nekem le kellene mondanom bizonyos dolgokról így meg pláne.Ha a férjem ellenezné akkor a tudta nélkül.De azon elgondolkoznék,hogy milyen emberrel élek együtt.Én sokszor adtam az anyámnak,és sosem kölcsön.Amikor nekünk volt rá szükségünk Ő is adott és adna is szó nélkül.

De így,hogy csak kölcsönről van szó nem értem a párod,ha nektek az a pénz akkor nem is hiányzik.

2009. ápr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen segíteni kell a szülőket. Ők neveltek fel, x évig az ő pénzükből éltél. És ha vissza is adják nem értem mi a párod gondja :(
2009. ápr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem adni szívtelenség. Sőt én ha adok, nem kölcsönbe adok. Így tiszta a lelkiismeretem.
2009. ápr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem kölcsön?Arról nem is merek beszélnni a párommal!
2009. ápr. 15. 19:10
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha jóban vagyok velük, és nekem jól menne, mindenképp adnék.


Esetemben pl. apámnak nem adnék, mert egy zsugori, aki a nőket lenézi, anyut viszont mindenképp segíteném.

2009. ápr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mindenképpen segitenék hiszen anyu mindig nekem és a tesoimnak vett meg mindent magára sosem gondolt!

Sajnos nem tudok segiteni anyagilag de ha lenne adnék szó nélkül.

2009. ápr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

19:07 vagyok. Havi 10-20 ezer ft-al támogatom őket, meg néha tankolok az autójukba, veszek nekik, vitamint, gyógyszert. Én kb havi 110000 ft-ot keresek és ebből próbálok ennyit segíteni. Anyám hozott a világra, ők neveltek fel, az a minimum, h a lehetőségekhez képes meghálálom ezt nekik.


Kedves kérdező, mi a nemed?

2009. ápr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
96%
a drága párod egy fas.zkalap
2009. ápr. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
83%
És mennyit kell nekik kölcsön adnotok, illetve nektek mennyire megy jól? mennyit kerestek?
2009. ápr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Én nő vagyok!100000 körül kereesünk/fő!Nincs gyerekünk csak lakástörlesztésünk de van tartalékunk is!Nem azt mondom nagy lábon élhetünk mert bekell osztanunk nekünk is!De a saját anyámon ne segítsek?
2009. ápr. 15. 19:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!